Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lánynak hátrány lehet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánynak hátrány lehet, hogy szegény? Van olyan fiú, aki csak ez miatt nem érdeklődne az amúgy fullos csaj után?

Figyelt kérdés
2013. jan. 26. 20:01
 1/7 ASOT ***** válasza:
Szerintem kevés olyan van aki emiatt ne érdeklődne.
2013. jan. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem az!

Ismerkedésben nem.Viszont egy olyan világban ahol nem a tehetséget nézik ott elég nehéz feltörni.

2013. jan. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok úgymond szegény, de nem is tehetem meg,hogy bármire költsek, csak a szükséges dolgokra. Viszont mikor egyszer közöltem a volt pasimmal, hogy én nem fogok költekezni, pl. minden hétvégén mozi, pizza, benzinpénz, stb... akkor elfordult tőlem... bár utólag kiderült, neki semmi bevétele nem volt, a szülei tartották el. Mindig mindenért nyavalygott, és elvárta volna tőlem, hogy én vegyek neki új ruhát, cipőt, belépőjegyet a legdrágább bulikba!!! Mivel nem "tartottam" el, közben már keresett magának olyat, akit fejhet, én meg szakítottam vele. Arról nem is beszélve, hogy képes volt meglopni! Akkor telt be a pohár! Azóta kb. 4lányt vert át. Na, tessék, sajnos vannak ilyenek is. De általában nem nézik az anyagi helyzetét a nőnek. Kivéve, ha a pasi olyan amilyen.
2013. jan. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az előny, ha egy nő csóró, mert amellett bárki egy szalagmunkás bérével fittizhet!
2013. jan. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A mai világot ismerve sajnos lehet hátrány. De engem például rohadtul nem érdekelne, ha szeretem a személyiségét, nem érdekel az anyagi helyzete.
2013. jan. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi minden választ! :)
2013. jan. 27. 08:53
 7/7 anonim ***** válasza:
A szegénység alapján történő kirekesztés a nőkre jellemző tevékenység, és nem fordítva. Én is rossz anyagi körülmények között nőttem fel, nem kapkodtak utánam a nők. Nőként ezzel nem lesz gondod.
2013. jan. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!