Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnál olyannal, aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál olyannal, aki nagyon szegény?

Figyelt kérdés

Mondjuk akinek akár a minden napi étel is gondot okoz?

A kérdés mindkét nemhez szól.



#hfdjd
2013. jan. 11. 17:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen
2013. jan. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen, járnék.
2013. jan. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
igen (20/f)
2013. jan. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a pénz nekem számít. Meg a szegények amúgy is jobban megbecsülik amilyük van, és ez a kapcsolatra is igaz.
2013. jan. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, amennyiben próbál tenni ellene. Pl tanul, egy normálisabb életért. Ha szegény és mellette már bocs, de hülye is, akkor nem.
2013. jan. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
23%
Volt már olyan csajom, akinek soha nem volt pénze. Darabig tűrtem, hogy mindig mindent én fizetek, de aztán elegem lett és szakítottam vele. Ma már nem kezdenék ennyire csóróval...
2013. jan. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
hát a pasiméknak néha hó végére már kenyérre se futja, hogy legyen mire kenni a zsírt :D ha van pénze ő fizet, de én 2x annyit keresek mint ő és nincs hitelem. mivel futja 10-15 ezer forintos parfümre hát nem unom ha fizetek 1-1 bulit is.
2013. jan. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Igen járnék, mert szerintem a pénz egyáltalán nem számít egy párkapcsolatban.
2013. jan. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

az első ! Minek a pénz ha nincs boldogság??

ha vele tervezed a jővőd és szereted és boldog lehetnél mellette akkor szerintem nincs akadály .hisz együtt kilehet törni a szegénységből.senki sem született gazdagnak de az válhat belőle a kérdés az hogy ő akar e más életet és tesz e érte?hisz ha nem érdekli a jővője akkor jobb kerülni mert az a te jővődre nézve sem épp kedvező.

2013. jan. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Isten mentsen az éhenkórász koldusoktól
2013. jan. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!