Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Járnátok szegény fiúval?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Járnátok szegény fiúval?

Figyelt kérdés
A szegényt nem úgy értem, hogy műveletlen, vagy a patkányok közt lakik. Szimplán nincs menő ruhája és nem tud XY drága cuccokat megvenni. Persze ezt belső értékekben kompenzálja.

2012. dec. 14. 14:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%
Ha szimplán nem olyan tanult és csak ez a "gond" és ezért szegény, akkor engem nem érdekelne.
2012. dec. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat minőségét jól reprezentálja, hogy mennyire számítanak a külsőségek: drága márkás cuccok, motor, kocsi, vagy hogy inkább a személyisége miatt vagy-e vele?
2012. dec. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
8%
Nem járnának. Az összes szegényből szűz agglegény lesz.
2012. dec. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
9%
Én csak nagyon gazdag fiúval járnék. 22/F(hetero)
2012. dec. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
70%
Engem sosem az érdekelt h egy pasinak mennyi pénze van. Ha valami megfog rajta, akkor önmagáért fogom szeretni, nem a pénzéért.
2012. dec. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Mókusgyilkos ***** válasza:
74%

úgy érted hogy a magyar társadalom nagyobbik részével?:D


szögezzük le a szegény nem ott kezdődik hogy panelban laksz!

én is panelban lakok [még] és mégsem vagyok szegény elvégre nem rohad a lakás, nincs tartozásunk, van pénz fenyőfára [csak nem engedem be a házba mert karácsony után fél évvel lebontom a gép oldalát aztán ott van ráépülve az alaplapra 1 komplett bonsai]


szegény sztem ott kezdődik hogy bizony van tartozás, nincs pénz a lakásra rendesen, kajára is alig.

ne keverjük a szezont a fazonnal! amíg tudod fizetni a neted és tudsz ide írni addig nem vagy szegény.

2012. dec. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
61%

Akinek van tartozása az nem feltétlen szegény elvégre arra vette fel a tartozást h lakást vegyen vagy újitson fel, esetleg tanuljon. Az én pasinak 9 millás hitele van de legalább jó nagy és puccos kecóban lakik és kocsija is plusz minden amit szeme szája megkiván, van most akkor ő szegény?

Másik meg szerintem nagyon felszines nő lehet az aki csak a pénzt nézi párkereséskor. Jó, a mélyszegénység nálam sem a legjobb kiindulóalap de ha tényleg tudja kompenzálni belső értékekkel és szeretem akkor mi azt meg lehet oldani. Csak azért nem lennék senkivel mert gazdag. Van egy mondás amiben szerintem van igazság. Nem az a szegény akinek semmije sincs, hanem aki mindig többre vágyik.

2012. dec. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
68%
Én egy normális, csinos, szexi, heteró csajjal járnék.
2012. dec. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
73%

Igen.

Nem az a lényeg, hogy milyen márkájú a ruhája. Dolgozzon tisztességesen, ennyi.

2012. dec. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van, nem az a lényeg, hogy milyen ruhákat hord hanem az hogy milyet vesz nekem.
2012. dec. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!