Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Járnátok szegény fiúval?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Járnátok szegény fiúval?

Figyelt kérdés
A szegényt nem úgy értem, hogy műveletlen, vagy a patkányok közt lakik. Szimplán nincs menő ruhája és nem tud XY drága cuccokat megvenni. Persze ezt belső értékekben kompenzálja.

2012. dec. 14. 14:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Mokus, nem ertek egyet.Ha pl szamlak kifizetese utan orulsz ha marad penzed kajara, de nemigen jut semmi masra (pl ruhakra) mar az is szegenynek szamit...foleg ha ilyen korulmenyek kozott meg arra is vagysz hogy csaladot alapits.


Errol jut eszembe, erre a kerdesre valoszinuleg maskepp valaszolnanak a tini lanyok mint a huszasok, akik mar komolyabban elgondolkodnak a jovon.

2012. dec. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
A menő ruha és cuccok csak fiatalkorban számitanak később rájön mindenki hogy nem az a menő akinek még a zoknija is Nike hanem aki normális rendes értékek szerint él és gondolkodik aki kiáll mellettem mikor baj van akire feltétel nélkül számithatok aki őszinte és önzetlen nagyszerű barát segit és nem lök rajtam mégegyet mint a "menők"...
2012. dec. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
10%

én járnék, ha el tudja magát tartani, azért ne egy nő tartsa el a férfit:)


én is eltartom magam, ja és néha vegyen nekem valami ajándékot

2012. dec. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Az én párom szegény,viszont rettentően tehetséges rajzoló,sok pénzt össze szedd ezzel,és még dolgozik is.

Tanul,ami nagyon jól megy,iszonyú jó eszű gyerek,és olvas ami nekem nagyon tetszik:)

2012. dec. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Mókusgyilkos ***** válasza:
0%

na látom dübörög az oktatás!


7.: a hitel az hitel a tartozás az tartozás!

hitel úgy néz ki hogy kapsz xy összeget és azért vagy "minuszban" mert meglenne neked az a pénz csak sok időbe telne és neked most lenne rá szükség.

a tartozás pedig az amikor azért vagy minuszba mert nincs meg és nem is lesz meg az a pénz

hiteled akkor van ha veszel valamit tartozásod meg akkor ha nem tudod kifizetni a fűtést! tetszik érteni?


11.: olvasd el még 1x amit írtam mert nem rémlik hogy azt írtam volna hogy ha van rezsire és kajára pénzed akkor nem vagy szegény.

a kérdező úgy írta le a szegénységet h nincs pénze drága cuccokra meg márkás ruhára. nekem sincs pénzem 1 millás házimozi rendszerre meg 600 ezres bőrkanapéra meg 70 ezres bőrkabátra és mégse vagyok szegény.


akkor le írom még 1x h annak is le essen akinek eddig nem:

milliárdos: szórhatod a pénzt ész nélkül a kamatait sem tudod elkölteni nem hogy a vagyont.

milliomos: 1-2 évente 1 audi belefér.

gazdag: néhányszor az életedbe bele fér 1 jó pár millás kocsi van 1 jó nagy házad [mondjuk 160 nm hasznos alapterület + 1 emelet] mindezt úgy hogy van mondjuk 3 gyereked mellé.

közép osztály: van 1 házad / lakásod, rendben van tartva biztonsággal felnevelsz 2 gyereket esetleg ha szeretnéd akkor 1 használt autó bele fér.

alsó közép: 1 ház / lakás nem mai darab de elmegy, 2 gyerek autó nincs.

alsó: ház / lakás / albérlet ami az állapotát illeti öregnek öreg de nem omladozik vagy hasonló, 1 MAX 2 gyerek de azért a 2.nál már bőven érződik hogy szűkös a keret, számla, kaja, ruha stb azért még van de ha vmi elromlik akkor bizony mehetsz nagymuterhoz kölcsön kérni.

szegény: ház / lakás / albérlet öreg esetleg lelakott állapotban "biztonsággal" jó ha 1 gyerek belefér pénz nincs tartozás van.

mély szegénység: lakás nincs, tartozás van.


oké picit sarkítottam mert lehet vki úgy is "szegény" hogy 2 gyerekkel bőven középosztályba tartozna de 4-5 gyerek [klasszikus nagy család és NEM kisebbség putriban stb]

okán már nagyon ki van centizve a dolog.


DE azt ne mondja már nekem senki hogy amíg van kaja, lakás, net, ruha, kutya stb stb hogy ő ennek ellenére SZEGÉNY mert rohadtul nem az.

2012. dec. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
te rohadtul nem tudsz semmit... csak a szad van.
2012. dec. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Mókusgyilkos ***** válasza:

"csak a szád van" még szép hogy van szám... :) tanulj meg fogalmazni.

ha vki szegény akkor nem költ "fölösleges" dolgokra! már ha van esze.

ha szegény akkor azért h vmi meglegyen bizony mást be kell áldozni amíg ez nincs meg addig ugyan nem áll jól de nem szegény.

én az imént leírt sarkított skálán egész sok ponton megfordultam úgyhogy érzem a különbséget :)

2012. dec. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 7-es. Kösz a helyreigazítást, hála égnek hitele van nem tartozása. Esetleg azt nem tudod, hogy ha mi összeházasodnánk akkor az az én hitelem is lesz (még a magamé mellé)? Vagy ki lehet kötni a szerződésben, hogy semmi közöm az ő dolgaihoz?
2012. dec. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

A szegényt nem faji hovatartozáshoz vagy hitelhez értem. Ma már ritka akinek nincs és többnyire lakáshitel.


Úgy értem, hogy nincs munkája és nem azért mert lusta, vagy trehány. Szimplán nehezen helyezkedik el vagy úgy, hogy nem tudj a párját ide-oda vinni állandóan.

2012. dec. 14. 16:54
 20/21 anonim ***** válasza:
58%

most azért lettem lepontozva, mert azt mertem írni, hogy legalább tartsa el magát?


vagy neked az lenne a megfelelő válasz, ha mindenki azt írná, hogy akármilyen szegény is vagy, a bensőd miatt szeretek?:)


aki nem azt írja, amit elvársz, annak a válasza már semennyire sem hasznos


hát bas*d meg


24l

2012. dec. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!