Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan zárhatnám le a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zárhatnám le a volt kapcsolatomat? Hogy ne azon gondolkozzak hogy mi lett volna ha. Ő szemmel láthatólag tovább lépett, én meg a nagy ürességben itt maradtam.

Figyelt kérdés
2013. jan. 26. 13:56
 1/10 anonim ***** válasza:

mintha az exem hallanám,pedig ő szakított...

amit NE tegyél: ne keserítsd meg a saját és az exed életét.

2013. jan. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Meséld el a történeted, és megpróbálunk segíteni..
2013. jan. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
próbáld lefoglalni magad. tudom, hogy nehéz, én is ezzel küzdök, de minél jobban elfoglalod magad, annál kevésbé gondolsz majd rá.
2013. jan. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hülyén hangozhat elsőre de szeresd magad hogy ilyen vagy hogy nem tudsz csak úgy valakit egyik pillanatról a másikra elfelejteni adj időt magadnak de járj nyitott szívvel a világban nem azt mondom hogy rögtön keress barátot/barátnőt de ismerkedj beszélgess ne a görcsös ismerkedési szándékkal. Próbáld elterelni a figyelmed olyan tevékenységgel amit igazán kedvelsz. Tudom nehéz érzés én is így vagyok pedig kb 2 éve történt hasonló velem.
2013. jan. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

De sokáig gondolkoztam én is azon, hogy mi lett volna, ha.

Még ma is eszembe szokott jutni, de már csak, mint kellemes fiatalkori emlék.

Szóval egyszerűen határozd el, hogy tovább lépsz.

2013. jan. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha gondolod írhatsz,megpróbálok segíteni:)

18l

2013. jan. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A nagy üresség legyőzése több mint 10 évembe került.
2013. jan. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 ASOT ***** válasza:

Volt egyszer egy 20 éves gyönyörű királykisasszony, akit elraboltak de a dél-ország Hercege ő 25éves volt megmentette, szép rátermett herceg volt a királykisasszony rögtön bele is szeretett, majd jött a menyegző, majd volt a nászút boldog szép éveket töltöttek együtt, de egy napon a királyfi rókavadáászat közben megpillantott egy arra járó parasztlányt akinek a mosolya láttán elcsábult...a királyfi egy kis idő elteltével megdugta ezt a szép parasztlányt...ez később kiderült mert az ördög sosem alszik.

A királykisasszony összeomlott sírt zokogott egy Nílus mennyiségű könny folyt ki a szemébő...

Szomorúságában bezárkózott a kastély legmagasabb tornyába, ahol csak egy gyertyája volt.


elment mindentől a kedves az élettől is, majd hónapok múltán, megéhezett mert már nem volt elég a felvitt szárazkenyér. Majd elgondolkodott azon, hogy ha más boldog akkor ő miért ne lehetne az, hiszen szép és bájos csak most egy fodrász kell meg egy fürdés...az apja is nagyon örült h végre lejött onnan az a bugyuta leánya!

A leány útrakelt, elment bálokba, vásárolgatott a piacon, egyre jobban kivirult, sok udvarlója is akadt miután a lány elkezdett mosolyogni, a lány rájött h az élet míly szép és míly sok szép mindent tartogathat még számára, Mcdonalds haburgerek, cipők, koktélok tengerpart stb, majd egy napon a piacon miközben a fokhagymát válogatta megismert egy fiút akiről először tudomást sem akart venni, de úgy volt vele h egye fene miért ne....

Azóta boldogan élnek amíg nem születnek majd 6-os ikreik.

2013. jan. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Imádom ASOT meséit :)

De ez nem csak mese és játék...:D

2013. jan. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én aszittem valami jobb vége lesz :D
2013. jan. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!