Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiaktól kérdezem! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaktól kérdezem! Mit jelent ha az exem a születésnapján részegen 3-szor csörget meg telefonon?

Figyelt kérdés

Közös megállapodással zártuk le...bonyolult a story, a lényeg az, hogy nem tudta/merte lezárni az ,,előző'' 2 éves kapcsolatát és én ezt nem tűrtem, és rib@nc sem vagyok, és nem leszek második senkinek sem. Úgy gondolom ez így korrekt. Ő pedig visszament az ,,exéhez''.

(akivel véleményem szerint megszokásból van együtt-ezt a fiú maga is említette-, illetve azért mert ez a lány szószerint MINDENT megbocsájt neki: megcsalás, hazugság és társai)

Természetesen van büszkeségem, és nem vettem fel a telefont. Ha ennyire gyáva volt, hát legyen boldog a másikkal. Viszont nem értem, miért nem törölte ki a számomat? (megkértem rá, és én már a szakítás napján megtettem)

És a legfontosabb: mit érez aza férfi, aki kissé ittas állapotban a volt barátnőjét hívogatja?


2013. jan. 25. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
unatkozik
2013. jan. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Valamit mondani akart. Ki tudja mit. Lehet azt, hogy szeret. Vagy azt, hogy fojtsd magad bele egy kanál vízbe, mert utál. Vagy azt, hogy nála maradt a kedvenc mamuszod.


Ki tudja...

2013. jan. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Arra, hogy be van rúgva és dugni szeretne. Ez kb. 95%-ban biztos...
2013. jan. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy utálna. Nagyon rossz volt neki is, hogy így megbántott.
2013. jan. 25. 19:04
 5/7 A kérdező kommentje:

A dugást sem hiszem. Mert nem olyan mély volt a kapcsolat, nem volt olyan komoly + én még szűz vagyok, ezt ő is tudja és azt is hogy nem dugtam volna vele olyan hamar. Ha dugni akart, miért nem a ,,barátnőjét'' dugta. Nem igazán értem. Féreg -.-"

Csak kíváncsi vagyok mi volt ezaz egész. Viszont ha felvettem volna, a büszkeségem oda... Ígyis rengeteg dolgot vesztettem miatta. A semmiért! :/

2013. jan. 25. 19:08
 6/7 anonim ***** válasza:
alkohol okozta elmezavar :D semmit
2013. jan. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Aladárkiss ***** válasza:
A kérdésedre te magad válaszoltál. A másikkal megszokásból van. Részegen előtört belőle a szerelmi bánat. fel akart hívni közölni veled, hogy mennyire szeret és nagyon hülye volt tudja, hogy ezt nem lehet visszafordítani stb. ( ezzel csak magát akarja nyugtatni)
2013. márc. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!