Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek milyen lenne, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen lenne, ha a születésnapján kérném meg a barátnőm kezét?

Figyelt kérdés
28/F
2012. jún. 9. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem nagyon boldog lenne. (Persze csak abban az esetben, ha egy hétköznapon is az lenne, de gondolom ez nálatok természetes.) Ezzel csak megfűszereznéd az amúgy is jó napját, jó ötlet! :)
2012. jún. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%

Férfi vagyok, de szerintem ász ötlet!:)

Sőt, a jó oldala, hogy nem kell majd még egy fontos időpontot megjegyezned! :D:D:D

2012. jún. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

persze, hétköznap is boldog lenne :)

ja ez igaz!! :D úgy is kihagy az agyam :)

2012. jún. 9. 21:03
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt annyira nem tartom jó ötletnek. Egyrészről mert olyan, mintha meg akarnád "spórolni" a szülinapi ajándékot, másrészről meg, ha ne adj isten a jövőben mégsem úgy alakulnak közöttetek a dolgok, akkor örökre erre fogja emlékeztetni őt a szülinapja.

Ha már mindenképp a szülinapjára akarod, akkor inkább egy nappal előtte, vagy utána. 25N

2012. jún. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!