Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek sértő lenne ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sértő lenne ezt kérnem?

Figyelt kérdés
A barátnőm régebben még hordott szemüveget, de már egy ideje nem hordja, azt nem tudom, hogy miért. Szerintetek sértő lenne, ha arra kérném, hogy hordja? Úgy sokkal jobban tetszik nekem. (na nem mintha nélküle nem tetszene, de szemüveggel valahogy cukibb *.*)
2012. márc. 16. 01:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, az lenne szerintem! Eszedbe ne jusson, mert SOHA nem dumálod ki magad.
2012. márc. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!:) Szerintem egyáltalán nem sértő, sőt ez egy jó dolog, mert sokmindenkit lenéznek a szemüvege miatt, és bár nem ismerem a lányt de az én barátnőimből kiindulva lehetségesnek tartom hogy ő is szégyenli vagy ilyesmi, és ha mondanád neki hogy neked tetszik lehet szívesebben hordaná vagy nem tudom! De 100% hogy nem sértődne meg:)(ha csak nem ilyen extrém sértődékeny)
2012. márc. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem sértő, de azt tudnod kell hogy a szemüveg rongálja a szemet. Mondjuk valószínűleg a kontaklencse is, és lehet hogy most azt hord.
2012. márc. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem sértő:) Nyugodtan kérd tőle ezt..bár igaz a szemcsi rongálja a szemet..
2012. márc. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kinyitod a szád és megmondod neki egy napon amikor mondjuk extra csinosan öltözött fel, hogy olyan szép vagy blablabla még a szemüveg is jól áll, pedig az nem sok embernek, olyan cuki vagy benne.

Tádámm, többet fogja hordani.

2012. márc. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem :)
2012. márc. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!