Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért panaszkodnak itt sokan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért panaszkodnak itt sokan, amikor azt látom egy rakás kérdésnél, hogy nem tudják eldönteni melyikkel jöjjenek össze, meg írják, hogy ez meg az beléjük szeretett? Mire jó ez a nyafogás?

Figyelt kérdés
Most komolyan kérdezem, nem vagyok se kocka, se életunt gyök.r, se szűz, még mielőtt valaki @nyázna. Megérteném, ha jogosan panaszkodnak azok, akiknek tényleg nincs lehetőségük ismerkedni, mert visszahúzódók, magányosak, antiszociálisak. De azok, akik tök.tlenkednek itt, mert nem tudják, jó dolgukban kit válasszanak, miért nem húznak el innen?
2013. jan. 25. 01:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Wellcome on the Gy.K.
2013. jan. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Üdvözöllek a GYIK birodalmában! Itt mindenki okos, ügyes, ért mindenhez, mindenre tudja a választ! Itt bárki nyafoghat, mert a b*dös életbe nem derül ki róla, hogy kicsoda, mindenki elmesélheti legvadabb álmait, legcikibb történeteit és trollkodhat kedvére. Légy hát a vendégünk és élvezd az örökké tartó pörgést, a jó társaságot (leszbi Lillával az élen) és kérdezz, válaszolj kedvedre!
2013. jan. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát a tarka f@szom is ki lesz ezzel az oldallal, ha ilyen nyomoron.ok vannak rajta. Qrvára nem hiányzik ez nekem.
2013. jan. 25. 01:24
 4/6 anonim ***** válasza:
2-es te nem semmi vagy :DD
2013. jan. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező bocs, ha túl őszinte voltam.:D
2013. jan. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem para :D
2013. jan. 25. 01:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!