Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokan megérik, hogy a párjuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan megérik, hogy a párjuk (bocs! ) rajong értük?

Figyelt kérdés

Szóval sok olyan embert ismertek, akiért rajong az aktuális barátja/barátnője? Akár már betegesen is. És ezt a 'valakit' ez zavarja, vagy inkább élvezi, hogy így viszonyul hozzá valaki?


Az egyik előbb kirakott kérdés miatt fogalmazódott meg bennem. Ha belegondolok, mindig, minden kapcsolatomban próbáltam kihozni magamból a maximumot, valamiért mégis kevés voltam. Pedig jó lenne egyszer megtapasztalni, hogy egy nő úgy istenigazából oda, meg vissza van értem.


Bónusz kérdés: egy férfi hogy lehet kívánatos? Kérném hanyagolni a "ha magas és kigyúrt, meg jóképű és pénzes" válaszokat (ugye-ugye, 57-58%-os válaszadó?!)



2013. jan. 12. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:

"Bónusz kérdés: egy férfi hogy lehet kívánatos?"


tisztaság, ápolt arc, csillogó szemek és jó illat:DD kb.

2013. jan. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Első! Na, ez nálam mind megvan, még sincs körülöttem Axe reklámforgatás... :D
2013. jan. 12. 19:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Én azokért a férfiakért rajongtam akik a tetteikkel és nem a szavaikkal bizonyították a szeretetüket.

Pl. lehet zárkózott is, de amikor szükségem van rá akkor szó nélkül mellettem áll. Nem kell életen át tartó romantika, de lássam a tettiben, hogy szeret és gondol rám. Pl ha szomorú vagyok megvigasztal.


A mi kapcsolatunkban a párom az aki rajon értem. Állandóan. Néha jól esik, hogy bálványoz, de ugyanakkor zavar is. Szeretném ha az embert is látná bennem.

2013. jan. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én csak olyan lányt ismerek, aki rajong a barátjáért.

viszont a probléma ott kezdődik, hogy ő minden barátjáért rajong. vagyis: összejön egy pasival, 1 hét múlva már tele van a nyalakodós képeikkel a fészbuk. 1 évig együtt vannak, még a szakítás előtt 1 nappal is nyalakodós képekkel, meg "kicsimmel moziban <3<3" jellegű kiírásokkal rondítják össze az üzenőfalat.

a szakítás után két nappal a következő pasi jön, ugyanez a forgatókönyv. vele is együtt van fél évig, utána jön a 3. pasi... ugyanígy...

na, az ilyeneket kerüld el. ha egy lány szerelmes lesz beléd, kívül-belül imádni fog. (mondanám ezt a sok varrrrnyúnak is, akik mindjárt jönnek károgni, hogy a nők mind pénzéhes ribkók.) ezt azért tudom biztosan állítani, mert én is lány vagyok.

az meg, hogy hogyan legyél kívánatos... egy szóban meg lehet fogalmazni: ÁPOLTSÁG. ne vegyél fel 2 napos pólót, ne hagyd magadon az öcsibajuszt és figyelj oda a higiéniára. ja, és a humort nagyon tudjuk értékelni. (legalábbis a normálisabbja.)

és még valami. NE FÉLJ KEZDEMÉNYEZNI! tudom, hogy hülyén hangzik, de a legtöbb csaj még mindig elvárja, hogy a pasi nyisson felé. és a bunkóságot nem csípjük (megint csak a normálisabbja). sok sikert! 19L

2013. jan. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
"ha magas és kigyúrt, meg jóképű és pénzes" -> pedig ez pontos igazság
2013. jan. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én egyszer már jártam úgy, hogy szabályosan rajongtam valakiért. Ő ezt leginkább kihasználta, utána meg kb. zavarta. Egyszer én is szeretném megélni milyen, amikor annyira imád valaki, mint akkor én őt.


Igazából, ha te nem szereted a másikat, valószínű téged se érdekelne, mit érez az a nő.

2013. jan. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!