Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok akiknek a párjuk zenész! Hogy bírjátok?

Figyelt kérdés

2,5 éve vagyunk együtt a párommal,zenei főállása mellett játszik zenekarban is és sokat stúdiómunkázik otthon. Szinte minden idejét ez veszi el és eddig nehezítette a dolgot hogy nem egy városban laktunk. Most kaptam munkát a fővárosban (ő ott él), remélhetőleg néhány hónapon belül összeköltözhetünk. A kérdésem: ti hogy bírjátok, hogy sosem lehettek az elsők a életében? A féltékenységet a sok rajongó lány miatt, az estéket amikor későn jár haza és az időszakokat amikor tényleg csak és kizárólag a munkára koncentrál?Hogy tudtok ezzel megbirkózni, együtt élni?

Szó se róla nagyon boldog vagyok vele amikor vele lehetek! A gond csak az, hogy ez az idő nagyon kevés.....

Kérem tényleg csak az válaszoljon aki hasonló helyzetben van!



#féltékenység #zenész pasi
2012. dec. 19. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Füldugóval.
2012. dec. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbálnád csak ki egy buszvezetővel...
2012. dec. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is csak nehezen ment, de muszáj voltam megbékélni vele.. főleg, hogy amikor együtt vagyunk, akkor mindig nagyonnagyon érzem, hogy szeret :)
2012. dec. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit összetettebb a dolog, mert a párom színész és zenész, zeneszerző is. Nagyon nehéz volt, sok a rajongó (amúgy nem híres, de a színházkedvelőknek azért elég sokat mond, ha meghallják a nevét), a munka még több, de tudom, hogy neki ez az élete, ezért sosem panaszkodtam. Rengetegszer van olyan, hogy külföldön van 2-3 hetet, vagy másik városban, próbál, zenét ír, ilyenkor befordul, teljesen más világban létezik, nem tud kizökkenni, nem tud másra gondolni. Piszok nehéz volt elfogadni, alkalmazkodni, de három év után azt mondom, megérte :) Tudom, hogy szeret, csak ő más, mint a legtöbb.
2012. dec. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!