Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » én már nem bírom barátnőmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

én már nem bírom barátnőmel 1éve 4 hónapja vagyunk együtt, nagyon szeretlem de ez már sok amit csinál?

Figyelt kérdés
18 éves a barátnőm lusta tanulni ha meg van neki a havi akkor tiszt zizi nem normális ha van valami kis náthája mindig othol marad nem megy iskolába mert lusta küzdeni elleni olyan betegnek teteti magát mindig mint aki meg akar halni akkor iskolábol mindig hazakéreckedik ha valami sérülést szerez megüti magát ilyesmi mindig rohangál a balesetire ebből már anyira elegem van nekem ég a képem hogy ő mindig miket művel és az anyáék még neki adnak igazat merthogy elkel vinni balesetire mert kitugya mi baja lehet most is elesett othol a hóban megütötte a csuklóját pont ott voltam és nem is eset nagyot ép hogy megütötte kicsit és már egyböl menyünk balesetire rögtön mondja az anya én meg fogom a fejem hogy ilyen nincs. mit csináljak én mán ezt nem bírom?
2013. jan. 23. 20:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Pszichológusnál volt már? Lehet, hogy hipochonder, vagy valami pszichés gondja van, ami miatt mindig parázik, és megy egyből a kórházba. Az iskolát gondolom rühelli, ezért is lóg. Egyébként valószínű, nem valami okos a lány, nem megy neki a suli, és mivel kudarcok érik, inkább feladja, nem akar szembesülni vele, hogy kissé gyengébb elméjű.
2013. jan. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
hát igen most is meg bukott matekból meg valami szakmai tantárgyból :(((( és én szégyellem magam helyette.
2013. jan. 23. 21:05
 13/15 anonim ***** válasza:
a helyesírásodat szégyeld :D
2013. jan. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
fogd mán be a pofát te tanyasi én tanácsért jelentkeztem erre az oldalra és nem kritizálásért tanyasi bunkó társaság
2013. jan. 23. 21:16
 15/15 A kérdező kommentje:
tisztelet a kivételnek
2013. jan. 23. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!