Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok 2 hete vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok 2 hete vagyok együtt a barátnőmel és akarok neki csak ugy venni ajándékot mi legyen az?

Figyelt kérdés
nem alkalombol akarom csak ugy valami emlékezeteset,aranyosat,amiből tudja hogy szeretem kerüljön annyiba amennyibe kerül
2010. ápr. 28. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:
kedvenc virág.. i love milka. :D
2010. ápr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

kaktusz és egy rúd kolbász ideális emlékeztető páros.

és nem vagyok lány.


## BaSSeR ##

2010. ápr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

neki az is elég ha mellette vagy.

vehetsz neki karkötőt vagy egy nyakláncot.

az legalább megmarad és tudja is hordani..:D

a nyakláncom meg a te neven kezdő betűje lenne..:D

2010. ápr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2 hete vagy vele de nem biztos hogy elég jól ismered az ízlését ha valami ékszert veszel neki és netán nem tetszik neki akkor "muszáj" lesz hordani akkor is ha nem tetszik neki mert hát mégis csak tőled van... szóval valami aranyos kis plüss állat vagy szíves párna...esetleg képkeretbe a közös képetek amit kitehet a szobájába...kedvenc virágából egy csokor...vagy egy szál virág(vörös rózsa az romantikus:D) valami kis dísszel...:D
2010. ápr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is a tárgyi ajándékkal várj még egy kicsit. Most inkább virág- az kedves gesztus, vagy ha pestiek vagytok, menjetek ki a Margitszigetre, és ott vegyél neki vattacukrot, üljetek le a fűbe, beszélgessetek, nevessetek! =)

Ha mindenképp tárgyat akarsz, akkor vannak ilyen meggy maggal töltött kis állatfigurák, az sztem tök jópofa.

2010. ápr. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
és rosszul vagyok az olyantól h virág, csoki ilyesmi. túúl túúl mű. muszályból veszi,mert nincs kreativitása. mi 2 hónapja vagyunk együtt. 18 évesek vagyunk,de roppant gyerekesek:D kindertojás mániások vagyunk:D ahányszor találkozunk általába veszünk egymásnak:D és igen jól tud esni.mert tudja mit szeretek,mitől lesz jókedvem stb. persze ez csak egy pl, ne állíts oda neki egy kindertojással:D de vmi apróság, amit szeret. elég egy bizsu karkötő.pl amit te fűztél fel.kirakhatod a nevét vagy ilyesmi:)
2010. ápr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

attól függ hogy mit szeret :D

ha ilyen romantikus tipus akk vehecc neki virágot meg csokit. de ha nem az akkor ezeket elis felejtheted :D szerintem valami olyat vegyél neki ami összeköt titeket. ha tudsz venni valamit ami egy közös emlékre emlékeztetheti.

2010. ápr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
kösszi szépen, romantikus de virág nem a stilusa, 2 hét alatt nemsok életreszolo emlék van csak a röhögés meg a hülyeség, halvány lilla fingom nincs mit vehetnék, plüst már vettem ékszert a nevemel nemakarok mert az 2 hét után szerintem tul soklenne az kicsi erőltetett...várom még az ötleteket
2010. ápr. 28. 22:22
 9/10 A kérdező kommentje:
aszt tudom hogy sokat álmodik, egy álmos könyv szerintetek jó lenne? vagy a másik amire gondoltam az egy telefontok ami rózsaszin és rajta van a neve
2010. ápr. 28. 22:24
 10/10 anonim válasza:

végülis te ismered nem én :D

amúgy ha szeret akkor szerintem bárminek örülne =)

szóval szerintem jók az ötleteid, meg az aranyos is és ennyi idő után is nyugodtan adhatod neki :D

szóval szerintem vedd meg valameiket ;) sok boldogságot am :D

2010. ápr. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!