Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » én már nem bírom barátnőmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

én már nem bírom barátnőmel 1éve 4 hónapja vagyunk együtt, nagyon szeretlem de ez már sok amit csinál?

Figyelt kérdés
18 éves a barátnőm lusta tanulni ha meg van neki a havi akkor tiszt zizi nem normális ha van valami kis náthája mindig othol marad nem megy iskolába mert lusta küzdeni elleni olyan betegnek teteti magát mindig mint aki meg akar halni akkor iskolábol mindig hazakéreckedik ha valami sérülést szerez megüti magát ilyesmi mindig rohangál a balesetire ebből már anyira elegem van nekem ég a képem hogy ő mindig miket művel és az anyáék még neki adnak igazat merthogy elkel vinni balesetire mert kitugya mi baja lehet most is elesett othol a hóban megütötte a csuklóját pont ott voltam és nem is eset nagyot ép hogy megütötte kicsit és már egyböl menyünk balesetire rögtön mondja az anya én meg fogom a fejem hogy ilyen nincs. mit csináljak én mán ezt nem bírom?
2013. jan. 23. 20:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mik azok a jó tulajdonságai, ami miatt beleszerettél?
2013. jan. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A barátnőd úgy látszik, gyengébb fizikumú. Ha ezt nem tudod elfogadni, és porosz őrmesterként akarsz viselkedni velée, akkor ez a kapcsolat halálra van ítélve. Tedd meg neki a szívességet, és szakíts vele, hogy más, megértőbb partner után nézhessen.
2013. jan. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
:XDDDDDDDDDDDDDD
2013. jan. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Irigykedsz Dávidka:DD
2013. jan. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott, kezdj egy nyelvtan könyvvel, többet érsz vele ;)
2013. jan. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
de nem szeretnék vele szakítani mert szeretem erre kelene kitalálni valamit hogy fejezze ezt be
2013. jan. 23. 20:40
 7/15 anonim ***** válasza:

Az orvos miket mond rá? Van valami baja olyankor?

Amúgy kis dologból is baj. Egyszer elestem, nem is ütöttem meg magam nagyon, de eltört a kezem...


Amúgy meg használhatnál mondatvégi írásjeleket, meg néha kezdhetnél új mondatot.

2013. jan. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy Dávidka?:D
2013. jan. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

* kis dologból is lehet baj

nah kimaradt egy szó

2013. jan. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hidd el, ilyen szövegalkotási-helyesírási készséggel megáldva neki se egyszerű az élettye' melletted, csacsi öreg medvém...
2013. jan. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!