Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul csinálnék valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul csinálnék valamit szerintetek?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, a barátom 17. Nagyjából 15 km-re lakunk egymástól 2 külön városban. Ez igazából nem sok, de Iskola után 30 perc amíg hazaérek, és ő hozzá is 30 perc amíg "kiérek". Nekem kicsit nehezebben megy tanulás ezért kicsi több időt kell szánnom rá, valamint a szüleim is elég szigorúak tehát nem vagyok annyira elengedve hétköznap. Ő egyre többet problémázik azon hogy én nem megyek ki hozzájuk és nem tudom hogyan kezeljem, szombaton szeretek lazítani kicsit nem pedig 2-szer 1 órát utazással tölteni. Tőle nem is várom el, hogy lejöjjön, de akkor talán nem kéne a fejemhez vágnia. Talán tényleg én rontom el és jobban be kéne osztanom az időmet, vagy ő lehetne kicsit elnézőbb?
2013. jan. 22. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ó te :) aranyos 1 csaj vagy, ha ennyire kevés időd van mindenre, mond meg neki hogy ő járjon le hozzád. Ha szeret megteszi hogy könnyít kicsit a dolgodon :)
2013. jan. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mennyen le ő is hozzàd nèha ,ha nem megoldható akkormeg ne basztason!
2013. jan. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy 1 hete kicsit összekaptunk ezen, pár napig hanyagolta, most megint elkezdte boncolgatni ezt a témát és már kicsit zavar. Hiába mondom neki hogy nem fog menni.
2013. jan. 22. 20:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Szakics vele
2013. jan. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szeretem és bízom benne, hogy ő is legalább annyira, mint én őt. Nem tennék ilyet egy kis sületlenség miatt.
2013. jan. 22. 20:10
 6/6 anonim válasza:
hallod, ha ezt a 15 kmt nem tudjátok megoldani, akkor jajj nektek, de komolyan.. főleg ha Ő roblémázik.. én is 16 voltam mikor összejöttem a barátommal. 2,5 éve.. és mi 100 kmre laktunk egymástól.. 9. végén ismertem meg, ő abban az évben ballagott.. tehát onnantól egyszerűen lehetetlennek tűnt hogy találkozzunk.. de megoldottuk.. 100 km, és meg tudtuk oldani.. ritkán láttuk egymást, akkor se sokáig.. és ő 3x szált át, órákig buszozott, minden alkalommal (mivel diákja már nem volt) nagyjából 10e forintjában benne volt, mire ide jutott, meg hazament.. fele fizuja ráment hogy lásson, de nem nyafogott.. ha szeret megoldja, szakít rád időt és nem nyafog meg problémázik.. ha szereted szintén megoldod, szakítasz rá időt, max kevesebbet lazítasz szombatonként..
2013. jan. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!