Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Letezik olyan hogy a parotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik olyan hogy a parotok egyik pillanatrol a masikra kidob titeket minden elozmeny nelkul?

Figyelt kérdés
Persze ti csak alltok egy helyben mert azt sem tudjatok mi baj van,mi tortenik most itt?Egyik percben bizonyitja hogy szeret a masikban meg szevasz?Van ilyesmiben valakinek tapasztalata?Velemenyeket kernek es tapasztalatokat hogyan lettek megoldva.
2009. aug. 31. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, velem volt már ilyen. A barátom elég önfejű, makacs és sértődékeny. Szóval egy csöppet nehéz eset.

Nálunk is volt már olyan, hogy egyik nap még minden rendben volt( így szeret, úgy szeret...), aztán másnap összevesztünk valami banális hülyeségen, már nem is emlékszem hogy min, a lényeg, hogy én nemtetszésemet fejeztem ki az ő véleményével szemben, talán még valami olyan is kicsúszott a számon, hogy "hogy lehetsz ilyen hülye?" Erre ő megsértődött, hogy én hogy mondhatok ilyet, és otthagyott. Kijelentette, hogy ő már nem szeret, kiábrándult belőlem, stb. Én persze teljesen magam alatt voltam, hogy egy sima kis veszekedés miatt hogy lehet ennyire megsértődni (egyébként nem vagyunk veszekedős tipusok, nem túl gyakori nálunk, hogy összekapunk valamin, de azért néha előfordulhat, na...) Oké, azt mondjuk nem kellet volna mondanom rá, hogy hülye, de hát felhúzott, és kicsúszott a számon, bár szerintem manapság azért ez már nem vérlázító sértés, de mindegy...

Aztán pár nap múlva kezdett lehiggadni, magától keresett, igaz először még távolságtartó volt (mivel nagyon makacs, nehezen adja be a derekát), aztán csak összerázódtunk valahogy, végül aztán bocsánatot is kért. Azóta szent a béke. Szóval nálunk végülis "happy end"-del végződött a történet.

Azóta annyit tanultam a dologból, hogy megválogatom a szavaimat, ha esetleg valamin összekapnánk, ha meg hajthatatlan, akkor nem strapálom magam, elszámolok 10-ig, aztán ráhagyom a dolgot. Eddig bevált:)

Egyébként már 3 éve vagyunk együtt.:)

19/L

2009. aug. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kapcsolatunkban semmi probléma nem volt. Állítólag szerettük egymást, a szex is jó volt, jól éreztük magunkat a másik társaságában. Távkapcsolat volt. Egyik napról a másikra egyre ritkábban keresett mind telón, mind msn-en. Aztán egy nap érkezett egy mail, amiben kidobott.
2009. aug. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Sajnos van ilyen. Velem is megtörtént.

Bár tettem érte, sajnos, ok nélkül féltékeny voltam. Szakítottunk, eljött a holmijáért, elment. Aznap éjjel visszajött, hogy nem tud nélkülem élni, mindent megbeszélünk, minden rendben lesz. 1 napig rendben volt, hazament vidékre, otthon pedig minden elromlott, aznap este telefonban szakított megint. Vagyis, nem mondta ki konkrétan, de letiltott mindenhonnan, nem vette fel a telefonját, stb.

A maradék holmijaiért a testvérét küldte el, de még mindig van, ami itt maradt.


Mindezt egy 1 év 2 hónapos kapcsolat után, amiből 7 hónapot együtt éltünk. És neki ez volt az első ilyen komoly és hosszú kapcsolata.

"még élni akar" ... :(


23/L

2009. aug. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!