Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Megtudnátok szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Megtudnátok szeretni egy olyan srácot, akinek van egy minimális testi fogyatékossága?

Figyelt kérdés

Nem a f@rok méretével van gond, még mielőtt azt hinné valaki. (:


Odaírnátok a korotokat? Thanks.


Egy huszonéves pasas.


2013. jan. 20. 21:03
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Írjatok privátot és elmondom, azért kell privát, mert ha korábbról ismerős a nicketek, akkor nem mondom el. De ha nem ismerős, akkor elmondom. Nem púp...


Akkor csak te kérdezted előbb.

Egyébként ha itt kiirnád, még a te nicked sem látszana

2013. jan. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Félreértettél. Azért írtam ezt, mert nem akarok ismerősökbe botlani ezzel itt. Semmit sem írtam ki előbb. Ha kell le print screenelem neked a monitort a kérdéseimmel :D
2013. jan. 20. 21:53
 23/27 anonim ***** válasza:
Írd meg milyen testi fogyatékosságról van szó, és megmondom ez mennyire zavaró.
2013. jan. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

jöhet a privi...

az egyetlen dolog, amiért nem járnék veled, a korkülönbség, (egyenlőre) de ha azonos korúak lennénk, és szeretnélek, nem zavarna:)

15/L

2013. jan. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
írd le priviben légyszíves! :)
2013. jan. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Persze mért ne :) én hallássérült vagyok és mégis szeretett a barátom ano mikor volt :) Nincs ezzel semmi baj,ha az ember szereti a másikat akkor elfogadja úgy ahogy van :) De írhatsz nekem is privátot.
2013. febr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
ja bocsi tegnapelőtt 22:18-as vagyok 21L
2013. febr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!