Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor és hogy szellentettetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor és hogy szellentettetek egymás előtt először?

Figyelt kérdés
Előtte megbeszéltétek, hogy nem gáz, ha egymás előtt csináljátok, vagy spontán jött? Ki merte először megtenni, a lány, vagy a pasi?
2013. jan. 20. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

volt hogy első, második randin eleresztettem a madárkát.

meg volt hogy úgy ismert meg a srác hogy épp látta ahogy rókázok.

érdekes, még ezek után se undorodtak el.

általában én untam meg őket és balra el.

2013. jan. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Magamról nem tudok beszámolni de tesóm barátja tesóm elõtt úgy fingott elõször hogy szerinted van már ennyire jó a kapcsolatunk? és elfingotta magát:D hülye gyerek.volt de bírtam:D erre amúgy csak röhögtek
2013. jan. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Baártnöm mert( mondjuk könnyü dolga volt mert bármi( de tényleg bármi nem csak az ilyen dolgok) volt azt mondtam neki, hogy nem probléma meg nem ciki egymás elött nicns ciki nincs gáz nincs szégyelni valo, szal elgé) nagy önbizalmat adtam neki ilyen téren. Balatonon voltunk nagypapámmal és kettesben sétáltunk fel a partrol és asszem mondtam, hogy egs és mondott valamit nem is emlékszem már talán, hogy na bevalom ez én voltam most, vagy hasonlo.

Onnantol már én is megmertem :D.

16/f

2013. jan. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
első randin,ott volt a haverja is,és konkrétan ráfingott.hát gondolhatjátok,qurva kiábrándító volt.meg utána elég gyakran,mondván hogy ő nem titkol előlem semmit(?) meg pl ",úgy szeretlek" aztán durr xd á,szerintm rendkívül parasztos
2013. jan. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 babybogyo88 ***** válasza:
50%
Nekem a pasim csak 3. hónap után, de akkor is mondta h jaj bocsi, aztán már napi szinten, reggel este az ágyban... :S de már kezd elegem lenni, nagyon paraszt dolog, erre beszól, hogy inkább ez jöjjön ki, mint a mentő...aztán röhög
2013. jan. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Paraszt dolog? Miért? Szó szerint fájdalmas visszatartani és én lettem is már rosszul e miatt (buszon). Tényleg elvárod, hogy egy nehezebb kaja után járkáljon ki fél óránként?
2013. jan. 20. 14:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Az exem (pasi) már a kapcsolat kezdetétől fogva eregetett hangtalan sunyi galambokat, volt, hogy pont mellettem, de nem hallottam. Én kb 2 év után pukiztam előtte, de teljesen véletlenül, és így is majd elsüllyedtem:S
2013. jan. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!