Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért vagyunk olyan zavarban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyunk olyan zavarban egymás közelében, hogy egyikünk sem tudja mit csinál mit mond?

Figyelt kérdés
Egy helyen dolgozunk. Mind ketten sok-sok éve kapcsolatban élünk ( sajnos nem egymással) Tudjuk, hogy mind kettőnk kapcsolata haldoklik. Azt is tudjuk, hogy mind ketten nagyon vonzódunk egymáshoz, ami eddig kettőnk között maximum történt az az ölelés volt. De az ölelés többet ért minden szónál. Csak annyit tudtunk ismételni: Úristen, ezt TE is érzed?? Olyan volt mint amikor az auránk egybefonódik és bizsergés, melegség jár át. Én tudom, hogy beleszerettem. Tudom, hogy ő is érez irántam. De egy valamit most élek át először, ha egymás közelében vagyunk megbolondulunk. Nem tudunk beszélgetni, elveszünk egymás szemeiben és hülyeséget csinálunk zavarunkban. Nem tudom mit mondok, mit teszek és ő sem..Minden nap találkozunk, de nem beszélünk, nem találkozunk munkahelyen kívül.Nem szoktam pasiktól félni, de egyszerűen őt nem tudom megfejteni..magam sem. Miért viselkedek úgy mint egy hat éves? miért blokkolok le? Mikor múlik el? És mi ez??? Vonzalom? Szerelem? Több hónapja tart! Úgy, hogy közben hetekig nem találkoztunk és beszéltünk. De a szemünkben minden benne van. Volt már valaki így? Mind ketten 28 évesek vagyunk 7 éves kapcsolatban. Én már kifelé jövök belőle. Hamarosan költözöm-Ő azt mondta azon öleléses estén, amint szabad leszek ő is kilép. Nyilván nem ezért teszem, de az tény, hogy nem bánnám de nem is várom el. Köszönök minden választ!

2013. jan. 17. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
számomra érdekes hogy ő előbb megvárja, hogy te szakíts és ő majd lép utána. Nekem ez nem tetszik. Szerintem csak fellángolás ilyen nekem is volt. Nekem is van haldokló párkapcsolatom.
2013. jan. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én tőle független is kilépek. Amúgy nyilván azért én teszem meg előbb, mert senki nem szeret pofára esni. Sokszor az ember inkább él egy haldokló kapcsolatban, mint megkockáztatva a biztosat kilépjen. A helyében én is várnék! Nekem nincs veszíteni valóm már, neki még lehet!A fellángolás nem tudom meddig tart és mit jelent, de ilyet még nem éreztem, hogy olyan zavarban vagyok mint egy ovis..Csak nézek a szemeibe és belehalok a pillanatba..
2013. jan. 17. 14:11
 3/5 anonim ***** válasza:

engedd meg hogy felvilágosítsalak. először is az amit az ölelésnél éreztek nem több mint puszta vágy. bárki mással ugyanezt érezhetitek aki egy kicsit is tetszik mégpedig azért mert ez kémiai reakció, amit a kapcsolatodban nem kapsz meg, megkapod mástól, így meg is van az endorfin adagod. azt amit te szerelemnek nevezel valóban az csak le kell hogy lombozzalak, ez az eufórikus érzés sem tartana tovább maxi két évnél. (hacsaknem valóban szerencsés párosítás vagytok ami szinte kizárt mert már az írásodból is látszik hogy puszta kémia van mögötte, amikor se nem látsz se nem hallasz reálisan!) bizonyított tény hogy ez az álapot amit ti most átéltek nem tart tovább 2 évnél de van amikor hamarabb is elalszik a láng. ugyanis azt kevesen tudják ahhoz hogy az a láng megmaradjon dolgozni kell a kapcsolatért amit sem te sem pedig a munkatársad már a mostani kapcsolatban sem tettetek meg, miért tennétek majd meg a tietekében. amikor elalszik a lááng majd megint találtok egy másik munkatársat akivel olyan húúú de érzés az ölelés, és minden kezdődik előlről. vannak akik ennek a szerelmi eufóriának függői (ezok nagyon sűrűn szakítanak) de ebbe a pszihologiai témába inkább nem mennék bele.


végezetül pedig (BÁR AZ IS LEHET TÉVEDEK) igen kényelmes típusnak tűnik a másik fél misszerint majd ha lerendeződött a magánéleted, akkor kezdi az övét is. biztosra megy? hát ha ez fennál akkor hacsak nem leszel minden másban tökéletesebb a jelenlegi párjánál bizony kétlem hogy elhagyná a biztos kényelmet. arról nem beszélve míg a nők érzelemből csalnak addig a férfiakat csupán a testi vágy vezérli. a leírásod alapján simán el tudom képzelni hogy ez a pasi csak szeretőnek fog tartani. de persze mint ahogyan azt már írtam, lehet ebben tévedek.

2013. jan. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom mint az előző, hogy ez pusztán testi vágy, mivel a jelenlegi párkapcsolatodban hiány van, és ezt innen pótlod. Az szerintem is benne van a pakliban, hogyha Te kilépsz, a férfi nem fog kilépni, mert neki kényelmes így, akármit is mond! A férfiak másképp működnek mint mi, az első voltam!
2013. jan. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Mind egytől egyig hasznos volt! Én amúgy is kilépek, és az, hogy hogyan tovább majd kiderül. Egy dolgot nem értek még csak, most vagyok ( csak vele ) olyan zavarban ( ő is) ha egymás közelében vagyunk, hogy szó szerint nem tudom mit mondok, mit csinálok, és ő is..Hihetetlen az egész, ilyet még nem éltem át. Mi ez a zavar? És mikor múlik el? Addig szó szerint beszélgetni sem tudunk, hogy megismerjük a másikat. Csak nézünk egymás szemébe és ott vége a világnak..
2013. jan. 17. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!