Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezt hogy oldjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt hogy oldjam meg okosan?

Figyelt kérdés

A barátom elmegy síelni és azt mondta, hogy ezt a sítábort az egyetem szervezi, meg hogy elmegy, mert szinten akarja tartani a sítudását.

Hát nem így van, hanem arra a síelős fesztiválra megy, több ezer ember, minden este nagy buli...

Igazából el nem tudom képzelni, hogy miért nem az igazat mondta, soha nem akadnék ki ilyesmin, cseppet se zavarna, de így hogy titkolja, ez eléggé érdekes...

Mit gondoltok, hogy oldjam meg? Nem akarok különösebben trükközni, de a letámadás se az én stílusom.


2013. jan. 19. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
ezt honnan tudtad meg? előlhagyott szórólap esetleg megnyitva hagyott mail? mert akkor nem gáz, ha rákérdezel.
2013. jan. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Egyik barátjától tudom, szóval nem kutakodtam vagy ilyesmi, olyat sose szoktam. :)

Csak ez most annyira meglepett, nem értem...

2013. jan. 19. 21:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Azon felül, h léeirod honnan tudtad meg sztem( de csak egy gyenge tipp ne ijedj meg) azért nem mondta, mert lehet megakar csalni és titkolni akarta célhelyét hiába nem lenne probléma belöle.
2013. jan. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát, tuti tudja, hogy nem akarnád, hogy elmenjen, ezért titkolta el akkor szerintem.
2013. jan. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kizárt, hogy ezt gondolja, hogy nem akarnám, hogy menjen. Komolyan mondom, hogy picit se zavarna, és tényleg nem is zavar semmi ilyesmi soha, ezt nem gondolhatja.

Viszont most kissé kiábrándultnak érzem magam... igaz, most csak facebook-on tudunk beszélni, de ehhez sincs semmi kedvem, személyesen meg csak pár nap múlva tudunk találkozni (ja nem távkapcsolat vagy ilyesmi, csak most így jött ki)

2013. jan. 19. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!