Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Van egy srác az osztályban,nagyon cuki helyes kedves és okos mindeggy nagyon tetszik illik is hozzám(nem csak szerintem)és nemtudom hogy kérdezzem ,meg hogy akar e velem járni(valahogy sosem tudok négyszemközt beszélni vele mert mindíg haverral van) de ha elkapnámis haver nélkül nemtudom hogy kérdezném meg tőle(pedig nem vagyok bátortalan típus)de mit mondhatnék neki,hogy kérdezzem meg?

Köszi a válaszokat előre is.



2013. jan. 16. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is, hány évesek vagytok és mennyire vagytok jóban? Utóbbi elég lényeges lenne :)
2013. jan. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha jól érzem te csajszi vagy , mióta nyomulunk mi??? csak keltsd fel az érdeklődését, dumálj vele, hogy lássa h bízhat benne, és majd hagyd h ő kérdezze meg
2013. jan. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ő baromi félénk egyébként fiatalok vagyunk (ált. isk.)szóval mindeggy félénk mert már tetszettem neki csak az nagyon rég volt egyébként jóban vagyunk csak van egy másik lány és azelőtt kéne lépnem mielőtt ő,de szerencsére a csaj béna az ilyesmiben(nameg nem is néz ki jól és nem is kedves:)

Köszi a válaszokat.

2013. jan. 17. 09:19
 4/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk mondjam neki hogy ezt muszáj megbeszélni,szeretnék vele járni és ha nemet mond akkor adjak oda egy cetlit (rajta a telószámommal)és mondjam hogy "azért hívj fel ha meggondolod" mosolyogjak rá és hagyjam ott had gondolkodjon..
2013. jan. 17. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!