Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezt el lehet hinni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt el lehet hinni?

Figyelt kérdés
Párommal 2éve vagyunk Együtt,tök jól megvoltunk amig elnem ment dolgozni egy céghez,ahol elég sok srác veszi körül,és bókolnak neki meg hasonló,megismert ott egy srácot aki összeakart vele jönni,de aztán a barátnőm mondta neki hogy nem mert kapcsolatban van..egy ideig még próbálkozott a srác(ezt onnan tudom hogy mindig elmesél mident és megis mutatja) aztán a barátnőm azt mondta nekem hogy Ők nagy barátok lettek..de szerintem itt több van,mert állandóan vele levelezget amikor velem van akkor is,de nem ír neki semmi olyat,és megis mutatja miket leveleztek,nem titkolja el!Azt mondja mindig hogy a srác már többet foglalkozik vele mint én,de szerintem ez nem igaz.Ami még nem tetszik hogy kezd elhidegülni tőlem és szerintem ez a srác miatt van,de erre is azt mondja hogy ha szétmennénk se jönne össze vele!Légyszives normális válaszokat adjatok mert nekem ez nagyon fontos!Köszönöm!
2013. jan. 19. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
kamu vagy kedves kérdező.
2013. jan. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 harcosangyal ***** válasza:
"Azt mondja mindig hogy a srác már többet foglalkozik vele mint én" hát tegyél ellene! kösd le, hogy ne legyen ideje a másik sráccal foglalkozni sőt inkább úgy, hogy tényleg ne akarjon többet barátságnál tőle
2013. jan. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát nem vagy könnyű helyzetben...


Az a baj, hogy nem nagyon tudsz küzdeni napi 8 órányi kitettség ellen, azzal csak a párod tudna küzdeni, de nem teszi.


Ez azt is jelenti, hogy ennek a kapcsolatodnak nincs sok értelme. Sajnálom... A helyedben én szakítanék vele, mielőtt ő teszi, akkor egyrészt megmarad a méltóságod, másrészt megmarad nálad a kontroll, a férfiasság, és ez az egyetlen dolog, ami újra vonzóvá tehet az akkor már exed szemében, egyben képessé teheti őt arra, hogy ellenálljon a csábításnak (ez egy érzelmi kondíció, amire képessé kell válni, és a legjobb érzelmi erőforrás erre a veszteség - sajnos ez így működik: sok veszteség erősíti meg az embert érzelmileg, hogy utána stabilan tudja tartani az érzelmeit).


Tehát a helyedben én az egyetlen esélynek a folytatásra a szakítást látnám, mert így most a kapcsolatotok jövője egyértelmű: folyamatosan növekedni fog a kötődése a kollégához, te pedig egyre inkább a "ratyi párom"-kategóriába fogsz tartozni. Ha szakítotok, az még TALÁN megzavarhatja és visszafordíthatja ezt a folyamatot, és újra összejőve egy második szakasz következhet, amiben már kiáll melletted (mert Férfi maradtál).

Persze nem mondom, hogy nem rizikós, csak kevésbé rizikósabb, mint az hogyha nem teszel semmit. Neked kell döntened.

2013. jan. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!