Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha egy lányról első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy lányról első ránézésre az jut eszetekbe hogy aranyos- babaarca van, akkor már csak barátként tekintetek rá?

Figyelt kérdés
2013. jan. 19. 20:02
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Én csak az ilyen lányokat szeretem! És nem tudok rájuk barátként tekinteni, mert nagyon gyorsan többet akarok, ha ilyet látok :)
2013. jan. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

#20-as: Szerintem a többség szereti a törékeny nőket, a nebáncsvirág kategória az már talán túlzás.


A válasz az, hogy az aranyos-babaarc az nagyon vonzó dolog, miért lenne csak barát? Pont, hogy szeretem az ilyen nőket!


Meg olyat is hallottam, hogy valaki nem szereti az alacsony nőket, és rájuk tud csak barátként, illetve húgként tekinteni. Én meg azt mondom, hogy vannak gyönyörű magas és alacsony nők is, mindenesetre én a környezetemben (20-as évek elején járó korosztály) a legszebb nők sosem voltak magasabbak 165 centinél kb. Szóval az aranyos arcú, pici lányokat szerintem sokan szeretik. Sokszor jobban vonz engem, mint egy magas, díva tekintetű nő. Persze ő is vonz nagyon, de inkább az előzőt választanám, és valaki mondta, hogy itt már nem feltétlen csak egy éjszakáról van szó, hanem akár többről is, de ezt esete válogatja.


Amúgy meg a válasz röviden: meg hát!

2013. márc. 2. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!