Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha egy lányról első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy lányról első ránézésre az jut eszetekbe hogy aranyos- babaarca van, akkor már csak barátként tekintetek rá?

Figyelt kérdés
2013. jan. 19. 20:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Zsánerem!
2013. jan. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
A ,,ribi" jelzőt negatív értelemben értitek?
2013. jan. 19. 20:17
 13/22 Mókusgyilkos ***** válasza:
a ribinek milyen értelmezése van még? amúgy csak poén volt. tökre olyanok mint az összes többi csaj [kivéve a punk csajok mert ők verhetetlenek!] de az alamuszi macska tényleg nagyot ugrik :P
2013. jan. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Jellemzően igen, az olyanra aki nem túl hűséges. De lehet jó kinézetű csajokra is átvitt értelemben használni.
2013. jan. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Dehogy is.

Miért lenne így?

2013. jan. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Mókusgyilkos ***** válasza:
14.: max lányok 1más között. én még életembe nem ribancoztam le senkit azért mert tetszett hanem szépen kinyitottam a szám és közöltem hogy -jó a segged kő kóla? na jó nem.. kólát nem iszok.. tisztán.
2013. jan. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
A 20:21-es választ nem igazán értem.Szóval szerinted,hogyha egy lánynak ilyen aranyos arca van és a fentebb említett tulajdonsággal rendelkezik,akkor már egyből hűtlen?Nem támadásként kérdezem,csak tényleg nem értem.
2013. jan. 19. 20:25
 18/22 anonim ***** válasza:
Azt a választ szigorúan a "ribis" kommentre írtam, nem vonatkozik a babaarc kérdésre, arra még jó pár kérdéssel előbb válaszoltam.
2013. jan. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Ja!Értelek!
2013. jan. 19. 20:32
 20/22 anonim ***** válasza:
Ez így van. Az ilyen gyerekes kinézetelű fejletlen éretlen tinilánynak kinéző nőktől az égvilágon semmit nem akarok. Unalmas szexuálisan, nem áll a kedves faszom tőle égnek, így meg nincs miről beszélni. Nekem csak igai jó nők kellenek, olyan érettebecske példányok, nem egy babaarcú kis mit ugrász lány. Csak nálam hátrány ,de jól tudom ,hogy ezeket is sokan szeretik, ezeket a törékeny nebáncsvirág féle lányokat. Úgyhogy nem kell elkeseredni! Csak nálam nincs keletje, ez pedig egy vélemény volt a sok közül.
2013. jan. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!