Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma mutatom be itthon a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma mutatom be itthon a barátom. Olyan ideges vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ma mutatom be a barátom, tiszta ideges vagyok, mi van ha kínos csend lesz vagy akármi. Hogy mutassam be? Apu anyu ő itt xy ? eddig az összes barátomat már régebbről ismerték, ez az első ilyen, hogy nem ismerik :D

Nyugtassatok meg légyszi, hogy minden oké lesz :D


2013. jan. 19. 17:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
40%
mondjad hogy anyu, apu, ő itt xy. Aztán ha kivigyorogtátok magatokat, mondjad hogy most mentek és b.sztok egyet. És aztán menjetek és b.sszatok egyet. Vagy kettőt
2013. jan. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Doktor Jo ***** válasza:
Nem kell idegeskedni, ha jó pasit választottál nem hozhat szégyenbe, ha nem akkor gáz van. De gondolj arra a szüleid jobban izgulnak. Ess túl gyorsan a kézfogós részen aztán jöhet a többi, mindig csináljatok valamit amibe be lehet vonni mindenkit mert az egymással szemben ülés és a kínos csendnél nincs rosszabb.
2013. jan. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
ne mutasd be
2013. jan. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, minden a legnagyobb rendben ment :D
2013. jan. 20. 14:35
 15/15 anonim ***** válasza:
Minden oké lesz, szerintem ezt felnőtt módra kell kezelni mindkét félnek, a párnak is és a családoknak is, én nem is értem miért fél annyira mindenki ezektől a helyzetektől... a kínos helyzeteket mi magunk tesszük azzá, nevetni kell azon ha valami nem sikerült, nem kell folytamatosan "teljesítéskényszerben" élni. Az életben nem lehet minden szuper, ennyi, emberi módon és normálisan kell venni az életet. Sok sikert és boldogságot! :)
2016. jún. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!