Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van az, hogy akárhányszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy akárhányszor van barátom akkor itthon mindig áll a bál?

Figyelt kérdés

Szüleim olyan furcsán viselkednek velem.Látom rajtuk,hogy a hátuk közepére sem kívánják a barátomat.Ráadásul elmentem a barátommal pár napra a Balatonra,és miután hazajöttem szinte szóba sem állnak velem.Mit csináljak?Mit mondjak nekik?Nekem az nagyon rosszul esik.

Én 20 vagyok ő 23 és 2 hónapja vagyunk együtt.


2011. aug. 18. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Elég kellemetlen...talán kérdezz rá szüleidnél.


Mondd el nekik, h nagyon szereted a barátodat és rosszul esik, hogy így viselkednek vele kapcsolatban. A dolog miértjét is derítsd ki. :)

2011. aug. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom,hogy nagyon nem tetszett neki,hogy együtt töltöttünk pár napot,mert szerintük korai volt még.Szerintünk meg nem és nagyon jól éreztük magunkat kettesben.Szerintem a legjobban attól félnek a szüleim,hogy lefekszem vele,pedig a szex a kapcsolat része.És úgy érzem emiatt néznek rám furcsán:(
2011. aug. 18. 11:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg az is lehet, hogy nem szeretik az idegeneket beengedni a jól megszokott családi miliőbe.
2011. aug. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos tényleg elég társaság kerülő emberek,és nem szeretik az idegeneket.Soha senkivel nem járnak össze,csak a család.
2011. aug. 18. 11:59
 5/5 anonim ***** válasza:
20 éves vagy semmi akadája a szexnek. A szüleidnek egyszer úgyis szembe kell nézniük ilyen dolgokkal, hisz nem lehetsz egész életedben egyedül. Ha ezt így felvázolod nekik és érvekkel próbálod őket meggyőzni akkor szerintem engednek.
2011. aug. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!