Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen programot szervezzek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen programot szervezzek, hogy egy kicsit jóvátegyem?

Figyelt kérdés

egy év utanszakitottunk a baratommal,majd megint osszejottunk. 1honapja mar minden renben,nagyon jol ereztuk magunkat,tegnap viszont osszekaptam kicsiot vele,ugymond provokaltam,mert meg mindig megbantva erzem magam,ahogy beszelt velem,mikor szakitottunk. Latom rajta,hogy o is igyekszik,hogy minden jo legyen,de ...na mindegy hosszu lenne leirni,nem is ez a lények . ma szeretnek kesziteni valami meglepit,vagy valami jo programot estere. a sztriptiz vagy hasonlo szerintem most nem a legalkalmasabb. vmi kedvessegre gondoltam,vagy vmi olyan programra,ami ugy meg kozelebb hoz minket egymashoz,tehat emlekezetes legyen. előre is köszi az ertelmes valaszokat :)

18L


2013. jan. 18. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
26%
pl. nézzétek át együtt a helyesírási szótárat! :)
2013. jan. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha megoldható, csináld meg neki a kedvenc kajáját, vehetsz egy üveg finom bort vagy pezsgőt, egy szexisebb fehérneműt is felhúzhatsz.. elindíthatod a kedvenc filmjét, aztán eltereled a figyelmét egy kis összebújással.. az én párom legalábbis szokta szeretni az ilyesmit
2013. jan. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi :) az a helyzet,hogy mi mar annyit sutgettunk egyutt,keszitettuk el egymas kedvenc etelet,hogy etz mar nemnagyon lenne kulonleges :/ filmezes megint olyan,hogy valamiert most nemtudok lehuzni filmeket,sem online nezni,valamit lekell hozza huznom. na meg itt is mar megneztuk regebben a kedvenceket :D a szexi fehernemut meg meggondolom :)
2013. jan. 18. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!