Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy magyarazzam el neki, ugy, hogy vegre meg ertse?

Figyelt kérdés

Van baratom 1.5 eve.Jo par honapja azon veszekszunk minden nap,hogy ne mennyunk sehova.En szeretnek menni bulizni,o pedig sosem akar,vegul mindig elmegyunk,de egesz vegig veszekszik velem,szoval nem tudom magam elereszteni ja es,ha megyunk akkor biztos,hogy nem oda ahova en is szeretnem.

Pl egesz heten mondta nekem,hogy oke megyunk penteken ahova akarod.Tegnap volt nallam semmi baja nem volt,bar emlitette hogy neki nincs kedve menni sehova,hanem szombaton oda ahol az o tarsasaga van,de azert elmegyunk.Erre amikor haza ert ir nekem egy sms-t ,hogy ma meg sem megyunk sehova,mert lazas es nem tud aludni-.- Hat ezt senki nem hiszi el..Nagyon kiakaszt.Magam pedig sosem enged..Nem erti,hogy fiatal vagyok meg 17 eves vagyok o pedig 18


2013. jan. 18. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Titeket az Isten is egymásnak teremtett, pontpontpont. Amúgy meg first world problem.


Remélem az első mondatot kifejtés nélkül is megérted!

2013. jan. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ilyen nincs, nem vagy a tulajdona senkinek egyedül a szüleid szabályozhatnak, nem pedig egy pasi. Ilyenkor kell élni az életet disco stb...mert elrepülnek az évek és visszanézve bánni fogod, hogy miért öltél bele ennyi energiát egy párkapcsolatba ami nem is volt olyan jó. Amúgy nem sok lehetőséged van, vagy szakítassz vele és éled a boldog szingli életet, vagy elmagyarázod neki hogy neked szükséged van a bulira a barátnőkkel és elszeretnél menni bízzon meg benned javasold neki menjen ő is a haverjaival vhova de ne egy helyre menjetek mert az tuti feszkós lesz. Aztán meg ha szereted és ő nem enged kénytelen leszel elnyomottként megélni ezt a kapcsolatot.
2013. jan. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az nem jutott eszedbe, hogy ő NEM SZERETNE más társasághoz menni, mint amiben jól érzi magát? Vagy, hogy külön menjetek bulizni? Ennyire bonyolult/megoldhatatlan?


Ne a saját dolgaidat próbáld ráerőltetni, hanem keress olyan pontot, ami mindkettőtöknek megfelel, vagy ha nem, akkor ilyen téren nem kéne összeragadnotok. Menjetek külön bulizni és PONT.

2013. jan. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
En mindig mondom neki,hogy mennyen a barataival,hogy nem muszaly velem jonnie.Mar en is orulnek egy kis kulon bulinak,mert amiota egyutt vagyunk olyan nem volt...
2013. jan. 18. 10:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem enged külön menni a barátaiddal, vagy mi a probléma? Mert ha ő nem akar menni, sem el nem engedni téged, akkor az már az ő hibája.
2013. jan. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mind a 2
2013. jan. 18. 11:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor ez röhej..
2013. jan. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!