Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltál már hasonló helyetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már hasonló helyetben? Hogyan sikerült rajta túllépned?

Figyelt kérdés

Másfél éve folyton csak egy lány létezik a szememben akit komoly kapcsolatba tudnák elképzelni a jövőmben és akit (be kell valjam) egyszerüen szeretek.Biztos vagyok benne,hogy te aki most ezt olvasod voltál már olyan helyzetben,hogy megláttál egy fiu-t vagy egy lányt és hirtelen minden megváltozott és tudtad,hogy ő kell neked holott mégcsak nem is beszéltél vele.


Nálam ez volt a helyzez.Másfél éve megláttam azt a lányt akiért teljesen megvagyok őrülve,akiért annyira rajongok mint a többi velem egyidős fiu a fociért,bulikért,selena gomezért és még sorolhatnám.


Próbálkoztam már nála.2x-is de mindkétszer vissautasitott különböző okok miatt.Ezért már jó rég tudasult a tény bennem,hogy köztünk az egyszerű hétköznapi barátságnál nem lesz soha több.


Azok számára akit érdekel elmondom,hogy : a lányka csendes ,szünetekbe legtöbbszört bent üldögél,valamint egészen más baráti köre van mint nekem.Többnyire visszahúzódó és tulajdonképpen ez is tetszik benne.Tetszik a hangja,az arca,a szeme,az alakja a mindene.Ja..eléggé belestem.


Nos a probléma az,hogy nem tudok róla lemondani.Még mindig arra gondolok és arról álmodok,hogy egyszer átölelhetem és megcsókolhatom ugy mintha a barátja lennék.Viszont tudatába vagyok annak,hogy ez gyakorlatilag lehetetlen.Csak legalább tudnám valahogy elfelejteni és túllépni ezen az egészen de nem megy.Már elég régóta tart ez a dolog.


Mondták már azt is,hogy simán elé kellene álljak és valjam be neki,hogy szeretem és beszéljem meg vele a dolgokat.Sajnos nem megy.Félek is meg ha már amugyis visszautasitott kétszer amikor elhivtam randira akkor most sem lenne ez másként.


Hétköznapi nyelven futok olyan szekér után ami nem vesz fel.Tisztában vagyok vele,hogy nem is fog de én megiscsak futok tovább.Vak a szerelem de ennyire????


Sokat lehetne még mondani de szerintem igyis kevesen olvastátok ezt végig.Aki megtette megköszönöm neki és ha válaszol értékelem.TI voltatok már hasonló helyzetbe? Hogyan sikerült túllépni rajta?


17/F



2013. jan. 16. 14:33
 1/5 Én nem? ***** válasza:
Szomorú
2013. jan. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Erre csak az lenne a megoldás,ha megbeszélnéd vele.Ha most is kikosaraz akkor nincs más mint lassan túllépni rajta!Tudom,hogy nagyon nehéz,de hidd el nem lehetetlen.:)
2013. jan. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Dorky ***** válasza:

TUDNÉK...

szóval...a te korodban volt hasonló, bàr nem ennyire hosszù ideig tartott az epekedés. Ha visszautasított 2x is, akkor nem igen van miröl beszélni. Szerintem nem fog összejönni. Hogy elfelejtsd, az nehéz. Mondjuk kerüld és legyenek "figyelem elterelö" programok a baràtokkal...elöbb-utóbb lesz màs, aki szintén ezt vàltja ki belöled és talàn ö nem fog elutasítani.

2013. jan. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én most is ilyen helyzetben vagyok csak lány vagyok.. várom hogy elmúljon.. mondjuk én nem vagyok vele most már semmilyen szinten kapcsolatban, mert úgy nehezebb elfelejteni őt..
2013. jan. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia!Fiú vagyok és én is ugyanebben a helyzetben vagyok bár nekem még van rá esélyem ,hogy elnyerjem a tetszését (puhatolózok nála). Ezek a szavak mintha én lennék ,én is nagyon félek attól ,hogy Nemet mond és attól ,hogy nem fogom ezt kibírni és úgy járok ,mint te...Szerintem tényleg állj elé és nézz "mélyen" a szemébe és mond el neki ,hogy nem tudsz nélküle élni!Ha ezek után sem menne a dolog akkor sajnálom.
2013. jan. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!