Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is sokszor féltek attól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is sokszor féltek attól, hogy senki nem fog az életben igazán szeretni?

Figyelt kérdés
Annyi félresikerült párkapcsolatot látok magam körül, nekem se sikerülnek ezek a dolgok valami jól és tartok ettől...
2013. jan. 15. 10:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Fú hát nagyon jó lenne , ha jönne valaki aki mást meg sem lát és neki csak én létezek , meg minden , de az hogy valakik igazán egymásra találnak az szerintem nem olyan túl sokszor történik meg . Szerencsés az aki a párjára talál .
2013. jan. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én nem félek ettől egyáltalán, engem minek kéne szeretnie akármelyik nőnek is, ha én nem szeretem, attól én egy nőbe sem leszek szerelmes, mert hogy csinos, meg normális, akkor meg már legyen csak inkább egy barát/ismerős, mert pont az a probléma hogy sokan annyira szeretnének barátot/barátnőt, hogy nem is érdekli őket, hogy nincs meg az a kötödés, amitől el sem tudnák képzelni az életüket mással, másfelől ha egy helyes nő rajongana értem, én attól még nem akarnám hogy szeressen, ha nem érezném azt hogy, semmi kincsért sem adnék még egy puszit sem semelyik más nőnek, mert ezek hogy a másik felem, meg a kedvesem, valójában csak egy sóvárvágy nagyon sok esetben, és sokan azért érzik magukat jobban egy kapcsolatban, mert jobb mint egyedül, de mégis nagyon sokan nem tudják hogy milyen, nagyon erősen kötődni valakihez, ezerszer erősebb érzés, minthogy ennek meg annak a nőnek milyen formás feneke van, meg egész helyes arca, mert ezeknek csak a szimpla szexuális keltésbe tartóznak bele, (sokaknak ez számít szerelemnek) de ettől még, ha az ember kedvelné is a másikat, és nem vesznének össze, az még akkor sem szerelem valójában, csak mint emberek normálisan kijönnek a másikkal, ha meg már különmennek valójában még barátként sem jöttek ki, szerelemről meg végképp nem beszélhetünk ilyen esetekben.
2013. jan. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

igen:(


26L

2013. jan. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nincs rá garancia hogy találsz valaki olyat aki életed végéig veled marad,és bármi történik is csak téged szeret senki mást,ezek csak a mesében vannak! Ideje felébredni!
2013. máj. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!