Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Melyik típus jön be?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Melyik típus jön be? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nem tudok választani, hogy melyik irányba induljak el.

Ti melyik stílusú csajt választanátok? Pl. van egy csaj, szép, vékony, hosszú fekete haja van. Mi jön be,ha:


- nagyoooon mini szoknya, cuki csillogós top aminek nagyooon mély dekoltázsa van, kivan szinte,15 cm tűsarkú, smink lv. 1000, cuki rózsaszín virág a hajba, pink körmök, pink táska, lógós flitteres fülbevaló hozzáillő nyakláccal


- baseball sapka, szaggatott farmer, vmi fekete + koponyás tank top, magasszárú tornacipő, feketére kihúzott szemek+ max. kicsi szájfény,fekete köröm, koponyás füli,vmi menő nyaklánc


- emo


-hipster


ha ezeken kívül ti ajállanátok vmi másfélét ami bejön azt írjátok le ide v privibe! köszi! :D



2013. jan. 14. 17:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Igazából egyik sem, nagyon erőltetettnek hat mind, de ha nagyon választani kellene akkor talán a második.
2013. jan. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
84%

az első lehetőség az ribancos,sablonos.a 2--dik:" baseball sapka, szaggatott farmer, vmi fekete + koponyás tank top, magasszárú tornacipő, feketére kihúzott szemek+ max. kicsi szájfény,fekete köröm, koponyás füli,vmi menő nyaklánc" erről nekem az jön le hogy az illető rockot hallgat,bár inkább csak az hogy azt akraja hogy mások azthiggyék:D ezzel lejáratod a rockereket,emokat mert egyes hülye el is hiszi hogy az vagy:D a hipster az egy hülyeség. az emo pedig gondolom csak külsőre szeretnél lenni -.-" egyébként kedves kérdező te azt hiszed hogy fölveszek fekete pólót,"menő nyakláncot" attól már rocker/emo leszel? a kérdésed meg egyébként:Fiúk! Melyik típus jön be?

tehát te azért akarsz valamilyen stílusú lenni(és még azt se tudod eldönteni milyen stílus legyen az!)hogy tetszél a fiúknak..pfff..

szánaloom vagy...

2013. jan. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
inkább magadnak felelj meg!;)
2013. jan. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Kedves uccsó előtti! Azt kértem, hogy aki válaszol az azt írja le hogy neki melyik jönne be, nem azt h regényt írj arról h melyik NEM. + nem vagyok ribi és nem csak azért szeretném tudni, hogy kinek melyik tetszik, mert pasit akarok vadászni!

Egyébként... honnan tudod hogy milyen zenét hallgatok?!

nem értem, hogy ha még azt sem tudod, hogy igazából milyen vagyok és mi volt a szándékom a kérdéssel, akkor mért alkotsz a fejedben látszatképet rólam és mért mondod hogy szánalom vagyok, anélkül, hogy egy kicsit is ismernél...

2013. jan. 15. 17:02
 15/16 Pánczél válasza:
nekem az emo csajok jobban bejönnek de ez mindenkinek más
2013. febr. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Mi az h melyik legyél? Az életérzéstől lesz vki emo a hipster sztem divat...csak magadnak próbálj megfelelni! Öltözz úgy ahogy akarsz! De pózer ne legyél!
2013. ápr. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!