Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Melyik típus jön be?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Melyik típus jön be? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nem tudok választani, hogy melyik irányba induljak el.

Ti melyik stílusú csajt választanátok? Pl. van egy csaj, szép, vékony, hosszú fekete haja van. Mi jön be,ha:


- nagyoooon mini szoknya, cuki csillogós top aminek nagyooon mély dekoltázsa van, kivan szinte,15 cm tűsarkú, smink lv. 1000, cuki rózsaszín virág a hajba, pink körmök, pink táska, lógós flitteres fülbevaló hozzáillő nyakláccal


- baseball sapka, szaggatott farmer, vmi fekete + koponyás tank top, magasszárú tornacipő, feketére kihúzott szemek+ max. kicsi szájfény,fekete köröm, koponyás füli,vmi menő nyaklánc


- emo


-hipster


ha ezeken kívül ti ajállanátok vmi másfélét ami bejön azt írjátok le ide v privibe! köszi! :D



2013. jan. 14. 17:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy, 12?

Ne válaszolj...

2013. jan. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én okádnék bármelyiktől...miért nem lehet csak szimplán normális? :D
2013. jan. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
felnőtt nő
2013. jan. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben az iskola felé venném az irányt.
2013. jan. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat vártam nem EZT! egyébkén t ha érdekel 16 de még mindig nem tudom eldönteni milyen legyek és egy barátom szerint itt ÉRTELMES emberek SEGÍTENEK. ja és kedves utolsó nem hinném, hogy közöd lenne hozzá, hogy mit csinálok de ha ennyire ezzel foglalkozol akkor tudd hogy grafikusnak tanulok+ angol német francia nyelvet tanulok tehát nem mondhatnám h nem járok suliba.
2013. jan. 14. 17:16
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

És miért akarsz te tucatember lenni? Miért nem tudsz te magadnak egy egyéni stílust kialakítani?

De ha egy akarsz lenni a sok közül, akkor inkább legyél sportos megjelenésű.

2013. jan. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

mik ezek a fos végletek?


csak legyél normális! vagy az már nem menő?

2013. jan. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül egy se jön be. Kövezzen meg engem, aki akar, de én azokat a lányokat szeretem, akik nem akarnak kitűnni a tömegből, és ha ezt mégis megteszik, azt saját elképzelés szerint teszik, nem pedig 4 sablon közül választanak egyet. Nem csak ehhez hasonló lehet egy lány, nyilván azért ezeket írtad, mint opciókat, mert Hozzád ezek állnak a legközelebb. Használd fel a Neked tetsző elemeket, és addig variáld őket, amíg sikerül kialakítanod a saját, egyéni stílusodat!
2013. jan. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Akkor kapsz egy választ tőlem is.Én az elsőt nekem ez jönne be,ha úgymond ribis és cuki.Attól még lehet értelmes csaj.

És nem tizenéves vagyok,ma holnap 3. X-ben lépek. :D


25Ffi

2013. jan. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki, bár ebből csak Billius válasza volt ami segített szal neki külön köszi! :D Ha vkinek eszébe jut még vmi OKOS és ÉRTELMES megjegyzés az írjon!
2013. jan. 14. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!