Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is fontos a testi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is fontos a testi érintés? A férfiak többsége nem "ölelgetős" típus?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt a barátommal.

Szeretem őt,és ő is engem,továbbra is szeretnénk együtt maradni,de:

Arra kellett rájönnöm,hogy egészen más az igényünk a szeretet kifejezésére. Ő nem az a bújós, ölelgetős típusú férfi. Viszont nekem sokszor jólesne,ha odajönne és átölelne, megpuszilgatna csak úgy spontán.

1 éve lakunk együtt,ez most egy teljesen más helyzet,mint az előtte lévő,hisz akkor nem non-stop voltunk együtt.


Mostanság viták vannak köztünk,hogy különbözünk ilyen téren egymástól.Ő azt mondja,hogy hosszútávon nem tud változni,mert az ember nem bújhat ki a bőréből.

Más módon mutatja ki a szeretetét,inkább tettekben,segítőkészségben.


A továbbiakban még nagyobb gondot okozhat,ha ő érzelmileg ilyen zárkózott típus?

Úgy gondolom,hogy egy nőnek fontos,hogy éreztessék vele,hogy szeretik,hogy szépnek tartják.

Lányok! A ti barátotok/férjetek is megváltozott az évek során? Ahogy múlik a szerelem alábbhagy a férfiak lelkesedése!? :-S


Bocs,hogy hosszú lett....


2012. nov. 5. 10:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Szerintem gondot okozhat

Egy normális párkapcsolatban az emberek kicsit asszimilálódnak a másik igényeihez

Az én mostani párom sem volt ez az ölelgetős típus, mondta is hogy az előző barátnője nem volt ilyen, de mivel látta hogy én ilyen vagyok figyel rá és ölelget sokszor csak úgy :)

2012. nov. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Idővel még lehet "rosszabb" lesz, megváltoztatnod sem biztos, hogy menni fog...

Másra vágysz, nem jól választottál, döntöttél, ennyi...

Üdv, egy ölelgető típus.

2012. nov. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Megváltozni nem nagyon fog, erre ne számits. (Te sem akarsz megváltozni, hogy neked ne legyen igényed a CSAK összebújásra, ölelésre)


Ha megbeszélitek, és kéred, hogy NÉHA jusszon eszébe, hogy te ezt szeretnéd, te meg tudatositod magadban, hogy ö máshogy mutatja ki a szeretetét - ezt érzed is, akkor idövel le tudotok jutni olyan helyzetbe, hogy NEKED nem lesz NAGYON kevés a szeretgetés, és NEKI nem lesz NAGYON sok.

Ha ezt el tudjátok érni, akkor lehet tartós a kapcsolatotok, ha nem akartok valami kpomprómisszumot elérni EGYÜTT, akkor nem.

2012. nov. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Már beszéltem vele erről,hogy nekem nehéz így,hogy ő nem mutatja ki érintésben az érzéseit.

Akkor azt mondta,hogy igyekszik ezen változtatni,megteszi a tőle telhetőt :-)

Látom is az igyekezét,csak sajnos mindig ott van bennem az az érzés,hogy "Na,ezt most nem annyira szívből teszi,csak mert én ezt szeretném"...


Kicsit jó lenne visszacsempészni a kapcsolatunkba az apró figyelmességeket,amik régebben bizony megvoltak.

Ő erre is azt mondta,hogy 4 év után már nem kellene várnom azt,hogy olyanok legyenek a dolgok,mint régen.


Nyilván olyan már nem lesz,mint amikor összejöttünk,de úgy érzem,hogy nem kellene elmúlnia a kedveskedéseknek,törődésnek.

2012. nov. 5. 10:53
 5/21 anonim ***** válasza:
Szerintem is gondot okozhat. Nekem nagyon hiányozna ha a párom nem szeretgetne,ölelgetne. Szerencsére nincs ilyen problémám! :)
2012. nov. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Próbáld "rászoktatni". Persze nem tolakodóan. Legyél te a kezdeményező és akkor neki muszáj lesz viszonozni. Később ráragadhat. Ne törődj bele abba amibe nem muszáj. De ne legyél bántóan erőszakos. Csak kicsit. És mindig legyen jutalma.
2012. nov. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Én szeretek összebújni , ölelgetni :) F/19
2012. nov. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
utolsó voltam , akkor ritka jelenség vagyok ?
2012. nov. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én a válásom után változtam meg. Vagyis találtam egy olyan lányt, aki mindig megérintenék. Már félek, hogy zavaró, amit művelek.
2012. nov. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

wááá, engem állandóan ölelgetnek, 100 évre betelt már az ölelésigényem. Idegesít is, a férjem is ilyen, a két fiam, meg némelyik idegen pasi is szeret hozzám érni, megfogni a karom.


Ha a pasid mondja, hogy szeret, megtesz érted dolgokat, az miért nem elég? Szerintem ő ettől még nem zárkózott érzelmileg, csak nem szereti, ha taperolják.

2012. nov. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!