Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is fontos a testi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is fontos a testi érintés? A férfiak többsége nem "ölelgetős" típus?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt a barátommal.

Szeretem őt,és ő is engem,továbbra is szeretnénk együtt maradni,de:

Arra kellett rájönnöm,hogy egészen más az igényünk a szeretet kifejezésére. Ő nem az a bújós, ölelgetős típusú férfi. Viszont nekem sokszor jólesne,ha odajönne és átölelne, megpuszilgatna csak úgy spontán.

1 éve lakunk együtt,ez most egy teljesen más helyzet,mint az előtte lévő,hisz akkor nem non-stop voltunk együtt.


Mostanság viták vannak köztünk,hogy különbözünk ilyen téren egymástól.Ő azt mondja,hogy hosszútávon nem tud változni,mert az ember nem bújhat ki a bőréből.

Más módon mutatja ki a szeretetét,inkább tettekben,segítőkészségben.


A továbbiakban még nagyobb gondot okozhat,ha ő érzelmileg ilyen zárkózott típus?

Úgy gondolom,hogy egy nőnek fontos,hogy éreztessék vele,hogy szeretik,hogy szépnek tartják.

Lányok! A ti barátotok/férjetek is megváltozott az évek során? Ahogy múlik a szerelem alábbhagy a férfiak lelkesedése!? :-S


Bocs,hogy hosszú lett....


2012. nov. 5. 10:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én utálok ölelgetni meg puszilgatni.
2012. nov. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Szóval meg pláne nem mondogatja,hogy így szeretlek,úgy szeretlek.De mondjuk ezt én sem neki.Ez nem is hiányzik,hogy mondogassa.

Az csak egy dolog,ha valaki mondja,de nem érezteti,hogy tényleg igaziak-e az érzései....


Úgy látszik,hogy az én barátom ilyen és kész :-)

Csak néha irigykedve nézem azokat a nőket,akiket a párjuk magához ölel,vagy csak úgy magától megpuszilja.Nálunk ilyen nincs.

Én kezdeményezek (túl sokszor is),mert én meg ilyen bújós típus vagyok.Szóval pont egymás ellentetjei :-S

2012. nov. 5. 15:15
 13/21 anonim ***** válasza:

"Más módon mutatja ki a szeretetét" De ismerős ez! Nem egyszer volt már szerencsém ilyen típushoz. Amikor találkoztunk a párommal, ő is ilyen volt. Azóta úgy megváltozott pár év elteltével, hogy szinte bújósabb, ölelgetősebb, mint én. Szerinte én vagyok rá ilyen hatással, előttem még senki iránt nem érzett így.

Az előző barátommal kapcsolatban is pont ugyanez történt évekkel ezelőtt, mikor még együtt voltunk.

Ezt én azért nem nagyon értem, mert egyiküknek sem én voltam az első kapcsolata, szerelmesek is voltak már, igaz az állításuk szerint nem annyira mint belém.

Csak arra tudok gondolni, hogy vannak, akik ölelgetősek, vannak, akik nem és tényleg máshogy fejezik ki az érzéseiket, és vannak, akikből csak nagyon mély, nagyon intim kapcsolat hozza ki ezt, én ilyenekbe botlottam.

Az igaz, hogy az ember nem bújhat ki a bőréből, de minden hosszú, jól működő, boldog kapcsolat egyik alapja, hogy megtanuljuk úgy szeretni a másikat, ahogy arra neki szüksége van és viszont: nem várhatjuk el a másiktól, hogy teljesen kiforduljon önmagából. Ezt hívják összecsiszolódásnak. Enélkül soha nem fog tudni jól kapcsolódni két ember és olyanok lesznek, mint két fogaskerék, amik nem illeszkednek igazán: hiba csúszik az egész "gépezetbe". Úgyhogy valahogy meg kéne tanulnotok valahogy igazodni egymáshoz.

2012. nov. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
szerintem fontos az érintés, hogy néha magához húzzon és megpusziljon
2012. nov. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ha nem is szívből teszi de teszi az nem mindegy? Miattad csinálja mert szeret.
2012. nov. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

én az vagyok :s

nem arra hajtok, hogy megdugjam a csajt, hanem hogy jó legyen a kapcsolatom vele, és lehessen szeretgetni :)

2013. jan. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Én is az a fajta vagyok, aki igényli az ölelést. Sajnos párom nem ilyen. :( Odabújok hozzá és csak áll mint egy faszent, a karját se képes felemelni hogy átöleljen.

A nők nagy részének igenis kell az ölelés, a szeretet kimutatása. Attól még macsó marad egy férfi, ha párja felé kimutatja, érezteti hogy szereti őt. Nem kell nyilvánosan, de hogy még otthon a négy fal között se képesek rá, hát no kommnet :(

2013. jan. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló,ez azért elég érdekes viselkedés a párodtól.

Nincs v.mi probléma köztetek,hogy ennyire nem viszonozza az ölelést? :-O


Mondjuk lehet,hogy mi akarunk túl sokat.Bár nem hiszem,hogyha valakit szeret valaki,akkor nem lenne kedve néha odabújni,és megcirógatni.


Sokszor már ott tartok,hogy hiányérzetem van a kapcsolatban...


Jól kifogtuk ezeket a kevésbé érzelmes pasikat :-D

2013. jan. 10. 13:01
 19/21 anonim ***** válasza:

Nincs probléma, sose volt olyan, aki ki tudja mutatni érzéseit. Csak olyankor látni rajta hogy szeret, ha baj van.

Sajnos nekünk ilyen jutott

2013. jan. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

én mindig örülök neki, ha odabújik hozzám :)

nem tudom, hogy mi benne a frusztráló.

2013. jan. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!