Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy kapcsolat? 16 évesen? Olyan amilyennek elképzelem?

Figyelt kérdés

16f vagyok sosem volt és sose lesz barátnőm ,már biztos. aki tetszik nem vagy nem merek odamenni, vagy nem tudom ,hogy menjek oda ,de a bátorság már meg van. szóval ebben a korosztályban ha jól látom többségben nem az megy amit én szeretnék amúgy is.

amit szeretnék: egy barátnő aki érzi hogy mellettem biztonságba van, meghallgathatom (tényleg érdekel) megbeszéljük a napot, melyik barátnőjével milyen a kapcsolat ,mint egy család már ,mint rokon. ja és nem akarok szexelni se még. :S bár ilyen kapcsolatom meg semmim sose lesz az biztos , de mégis milyen lehet egy kapcsolat ebben a korosztályban? ja és akkor bennem a hiba és tényleg nem is lesz ahogy hiszem? és mit kéne tennem esetleg ,hogy mégis egy kis esély legyen?


2013. jan. 13. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:

szia. 15 éves vagyok, és nincs barátom. én szeretnék egy ilyen fiút, tényleg.^^ sőt, rajtam kívül még 100000 lány szeretne egy ilyen fiút! csak sajnos, mikor meglátunk egy: "rossz", helyes, szívdöglesztő (stb) fiút, úgyis felé húzzuk magunkat, és nem vesszük észre azokat, akiknek fontosak lennénk.

ebből azt tudom levenni, hogy visszahúzódóbb vagy, én pl úgy találtam rá egy fiúra, hogy egy csaj olyan ismerőseit néztem, akik egy bizonyos suliba járnak. ! ne add fel, a lehetőségek adottak, csak lehet, hogy nem veszed őket észre.

hajrá

2013. jan. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aki tetszik ahoz nem mersz odamenni, de azért a "bátorság megvan"? Ne haragudj, de nekem nem úgy tűnik. Amit te leírtál az erősen hasonlít egy normális kapcsolathoz, igen
2013. jan. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De kérlek, ne mond azt hogy sosem lesz már barátnőd! Nem szabad feladni ha szeretnél valamit, még előtted az egész élet és szerintem még rengeteget fogsz ilyen téren fejlődni, biztos:)
2013. jan. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jaj, dehogynem lesz barátnőd! Nyugtasd magad azzal, hogy az ilyen korú lányok közt is vannak félénkebbek, nem muszáj mindenkinek nyomulni. De ha meglátsz a suliban, buszon vagy akárhol egy lányt, aki tetszik, mosolyogj rá bátran! Nem kell rögtön leszólítani, de ezzel az aprósággal a saját önbizalmad is erősíted, hogy egy lány szemébe tudsz nézni. Meg ahogy az első válaszoló írta, keresgélj az ismerőseid ismerősei között.

Amúgy van, akinek 16 - 17 évesen olyan kapcsolata van, mint amilyet te leírtál. Szerintem pont az a normális, ahogy elképzeled, nagyon éretten gondolkozol :) És az sem baj, ha nem akarod elsietni a szexet.

Sok lány szeretne olyan fiút, mint te, hidd el :)


19/L

2013. jan. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!