Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom elment fősulira, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elment fősulira, és azóta nem tudom mi bajom. Ha beszélek vele, úgy érzem mintha haragudnék rá, de jó hallani a hangját. Miért van ez az érzés?

Figyelt kérdés
Hogy tudnám ezt nevezni? :( Lehet az a bajom, h nincs velem? Váro ma választ!
2007. szept. 6. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Ez most egy nagyon nehéz időszak lesz az életetekben, úgy is mondhatnám, hogy a kapcsolatotok próbája. Haragként éled meg, hogy "itt hagyott egyedül", haragszol, mert tudat alatt lezajlik benned, hogy lesznek olyan élményei, amelyekből kimaradsz, lesznek új barátai, nélküled jár szórakozni... Hülyeségnek tűnik, ám valójában ugyanaz zajlik le benned, mit egy megcsaláskor: elhagyatottnak, kisebbrendűnek érzed magad. Tudsz ezen segíteni, ha hazajön, részletesen számoltasd be az összes élményéről (beszélgessetek nagyon sokat), így valamilyen szinten részévé válsz majd a mindennapjainak. Amúgy nagyon sok türelemre és kitartásra van szükségetek, és főleg neked, mert az ő részéről más aspektusban lehet ezt a történetet vizsgálni, benne más folyamatok zajlanak le. Sok boldogságot nektek!
2007. szept. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Sztem azért érzed így mert megszoktad hogy veled van és veled foglalkozik és most úgy érzed mintha haragudnál rá mert nincs veled és nem veled foglakozik. Nekem is sokszor van ez az érzésem főleg ha úgy van hogy végre találkozhatnék a barátommal de ő benyögi hogy ezt meg azt kéne csinálnia és ilyenkor én is úgy érzem hogy haragszom rá meg milyen bunkó stb.(főleg nyáron mikor halálra unom magam:)) Sztem próbáld lekötni magad vmivel és inkább örülni annak ha felhív. Inkább gondolj arra hogy x nap múlva újra láthatod. Rem tudtam segíteni!!
2007. szept. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
ANNYIRA ISMERŐS! Velem is pont így van. 7 hónapja vagyunk együtt. Amikor itt van sosem veszekedünk, van amikor összekapunk egy kicsit de csak annyi. Amikor elmegy akkor meg vége. Nagyon gyakran veszekedünk, meg minden...Nagyon fontos az, hogy ne legyen olyan nap amikor nem besézltek(MSN, telefon, mail)!!!Beszélgessetek akkor minden kicsi részletről, hogy olyan legyen, mitha ott lennél vele. Hallgasd végig és mesélj te is. Legyetek erősek. Hidd el, neki is nehéz!!! Csak ki kell bírni, mert után ahányszor látjátok egymást, jobban fogjátok értékelni az együtt töltött időt!
2007. szept. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!