Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az is kavarásnak számít, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az is kavarásnak számít, ha csak telefonon beszélek egy sráccal?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel elkezdtem Interneten beszélgetni, aztán 1 év internetes beszélgetés után telefonon is elkezdtünk beszélgetni! Soha nem találkoztunk még élőben, de a telefonban eléggé olyan "szerelmesek" módjára beszélgetünk egymással...
2011. júl. 30. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, annak számít
2011. júl. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

Jól vigyázz! Én is jártam már így, neten ismertem meg, neten is beszélgettünk hónapokig, találkoztunk kétszer, aztán rá egy hónapra csend volt.

Pedig mindent megosztottunk egymással.

Később kiderült, hogy talált valakit, aki közelebb van. Vigyázz, először én se hittem, hogy képes lenne rá, ne bízz meg túlságosan benne, és ne zárkózz el azoktól. akik személyesen próbálkoznak!


És még volt olyan pofátlan a srác, hogy tőlem kért párkapcsolati tanácsot azzal a lánnyal kapcsolatban, akiért elhagyott. :(

2011. júl. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kedves Második Válaszoló! Hát az a srác tényleg elég szemét volt! Sajnálom!:-(
2011. júl. 30. 10:26
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Mér volt az? Meglátott élőben, nem tetszettél neki. Ez nyilvánvaló a történetből. A párkapcsolati tanácskérés pedig egy lepattintó szöveg valószínűleg hogy véletlenül se zaklasd többé. A nők sokkal durvábbak és szívtelenebbek szoktak lenni mi ezen a meglepő?
2011. júl. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, de miért nem találkoztok? :)
2011. júl. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen.

De kép nélkül eléggé kockázatos, nem gondolod?

2011. júl. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindkettőnk tudja hogy néz ki a másik, mivel már küldtünk egymásnak képet magunkról:-)
2011. júl. 30. 12:10
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Annak számít, de szerintem ezt te is tudod :) még nagyon nem kapcsolat, de kavarásnak mindenképp nevezhető.
2011. júl. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!