Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok ilyen dacos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen dacos, büszke nő? Hogyan küzdjem le?

Figyelt kérdés
az a gondom magammal, hogy nagyon büszke vagyok... szóval ha van egy fiú akivel alakulnak a dolgok, vagy valami akkor mindig azt várom el többségében, hogy ő írjon rám... hiába szimpatikus az illető, vagy szeretnék vele beszélgetni nehezemre esik ráírni, és ez a betegségem mert nagyon zavar... :D úgy érzem hogy a pasiknak kell mindig írni... de persze tudom, h ez hülyeség, de akkor is elvárom h ő írjon nagyobb arányban. :D mondjuk mindig :DDDD

2013. jan. 10. 23:16
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
nagyon vicces vagy... tényleg annyi vagyok... ebben a hónapban töltöm be...
2013. jan. 10. 23:35
 22/30 anonim ***** válasza:
Csak nehogy addig fajuljon a tartás, hogy álmaid vadászára lecsap majd egy másik csaj. Benne van a pakliban. akkor már meg lennél veszve!
2013. jan. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
ááá nem... akit ellehet vinni azt vigyék.. :D
2013. jan. 10. 23:37
 24/30 anonim ***** válasza:

23


No megállj:XDDDDDDDDDDDDDDDD

2013. jan. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
ha mindig csak én írnék rád nem biztos hogy leesen hogy érdekellek, szal le lennél sz@rva
2013. jan. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Én azon a véleményen vagyok, hogy egyenlő arányba keresse a másikat a két fél. Na jó, persze azért az nem árt, ha a pasi keresi többször a nőt, hiszen valóban nekik kell meghódítani a nőket, de azért nem szabad túlzásba esni. Én biztosan nem foglalkoznék egy olyan csajjal, aki nem keres engem, mert az számomra azt jelentené, hogy

- unalmas vagyok,

- nem érdeklem és hasonlók.


Mellékesen kíváncsi lennék, ha jönne egy ilyen srác, aki mindig keresne téged, le se szállna rólad mit szólnál? Szerintem akkor azzal lenne bajod, mert az is idegesítő szerintem. Meg kell találni mindenkinek az arany középutat.

Nem esik le az aranygyűrű az ujjadról, ha írsz a másiknak. A pasik nem gondolatolvasók (még egy évek óta ismert nő agyában se tudnak mindig olvasni, nemhogy ismerkedési fázisban..), és azt fogják hinni/hiszik, hogy sz@rsz rájuk és koppansz egy nagyot, ha majd egy olyan srác lép le emiatt aki neked tényleg nagyon tetszik! Nehogy azt hidd, hogy téged elkerül a szerelem és könnyen veszed majd, ha elutasít az, akiért bármit megtennél.. csak még nem találtál Rá, ezért vagy ilyen laza!

Majd akkor talán meg is fordulhat a kocka és nem lesz annyira nagy a büszkeséged vele szemben. ;)


23L

2013. jan. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
utolsó jól beszélsz. :D
2013. jan. 11. 00:10
 28/30 A kérdező kommentje:
de amúgy voltam már szerelmes..:)
2013. jan. 11. 00:12
 29/30 anonim ***** válasza:

Kérdező, én teljesen ilyen vagyok, mint te. :)

Én az ismerkedési szakaszban, ami elég hosszú idő volt, összesen egyszer írtam, mert valami fontosat akartam kérdezni. De nem zavarta, nem ilyen félénk típus, mindig mert írni nekem, és tudta, hogy szívesen beszélek vele. Ő hívott el mindig programokra is, ő kezdeményezte a találkozásainkat, és szerencsére nem volt ezzel semmi probléma a részéről, pedig minden egyes nap találkoztunk... :D

Neki jó volt így, nekem meg ez nagyon sokat jelentett, szóval nem bánom, hogy nem voltam kezdeményezőbb. Azóta persze már együtt vagyunk, beszéltünk erről, mondta, hogy furának tartotta, de éreztettem vele kellően, hogy szívesen vagyok vele, meg szívesen beszélek vele, ha ír, szóval nem zavarta.

Amúgy ha tényleg ennyire így vagy ezzel, úgyse nagyon lehet leküzdeni... elnyomni lehet, de valahol mélyen zavarna, ha te írnál szerintem... :)

21L

2013. jan. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

30


Mindenki magából indul ki:XDDD Bocs de nem vagyok/voltam/leszek frigid, ugye nem haragszol?:DDD

2013. jan. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!