Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret-e a barátnőm? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret-e a barátnőm? Miért hazudik nekem?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, akivel körülbelül 2 hónapja járok. Elötte volt barátja, akivel végül szakítottak részben azért, mert sokat volt velem (nem csalta meg). Úgy éreztem jól kijövünk és szeretünk egymással lenni. Hittem neki mindig, és öszinte vagyok vele. Sajnos ő nem az. Ahogy múlik az idő, mindig bevalja pár korábbi hazugságát vagy álláspontját. Ezek szerint a féléves ismerkedés alatt csak játszadozott velem, semmit nem gondolt komolyan. Késöbb meg már bele "kellett" mennie a kapcsolatba. Ki tudja most mit gondol. Rengeteg ellentmondásos dolgot csinál. Nem megértő, azt hiszi nagy fegyvertény, hogy hülyére tud venn i vkit, aki próbál vele normális lenni. (kihasználja a másik jóindulatát.) Nyugodt módon közölte, hogy semmi baja nem lenne ha most nem lennék. Ilyeneket mond aki szereti a másikat?
2008. jún. 1. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát... szerintem cuccolj arrébb egy házzal. Több , mint kizárt, hogy szeret a csaj.
2008. jún. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez egy problémás lány. Tipikusan az a fajta, aki egyik nap még hős szerelmes, másnap már utálja a fiút. Vszínűleg érzett irántad vmit (minimális szimpátia és vonzalom meg kellett, hogy legyen), különben nem jött volna össze veled, de hogy nem szeret igazán, az sztem biztosra vehető.

Az ilyen lányok nem a fiúba szerelmesek, hanem a bonyodalmakba és saját magukba.

Ha büszke arra, hogy másokat hogyan vágott át, ugyanúgy büszke arra is, hogy bepalizott téged! Most lépj ki a kapcsolatba, mert a következő trófeája te leszel, és a ti sztoritokat fogja mesélni fűnek-fának!...

2008. jún. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én lennék a lány akiről írtak asszem:) És nem vok leszbi, de azért köszi:D
2008. jún. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A második válaszoló is hülyeségeket írt velem kapcsolatban, de azért neked is köszi:) Kiírónak is köszi:)
2008. jún. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mindenki hülyeséget ír de mi van valójában azt csak te tudod. Gondolom így is marad.......
2008. jún. 1. 12:35
 6/8 anonim ***** válasza:
hegyikecske: Szerintem nem tudsz semmit:)
2008. jún. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
De Te rendesen ki szoktad nyalni? günther
2008. jún. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló: Kérdésre nem kérdéssel válaszolunk:)
2008. jún. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!