Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Ha érdekel egy csaj,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Narwik kérdése:

Pasik! Ha érdekel egy csaj, miután lefeküdtetek vele, már nem is éri meg foglalkozni vele tovább?

Figyelt kérdés
Mert én már negyedjére ezt tapasztalom,pedig nem vagyok könnyen kapható.. 22/L
2013. jan. 10. 19:49
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Igazuk van az eddigieknek!

Skalpvadászok találtak meg.

De ha nem ismerkedsz akkor meg sosem lesz senkid.

ÉS ahhoz meg hogy rájöjj, hogy milyen az illető ahhoz meg kell pár találka és meg kell ismerned.

Szóval nem biztos h az 5. pasi lesz az akivel majd összejössz.

Próbáld ki legközelebb, hogy amikor a pasi már kezdeményezné azt h dugjunk akkor az első dugást elutasítod, ha lelécel akkor tuti nem akart komolyat. De 3 hónap után is leléphet.


Ezt soha de soha nem lehet tudni.

2013. jan. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Volt olyan,hogy felajánlotta három hónap után,hogy aludjak nála,erre én leléptem. Utána mégis keresett,együtt voltunk még egy ideig,majd lefeküdtem vele többször is,és egy hét után már dobott is. Igazatok van,egytől-egyig skalpvadászok voltak...és ezzel sikeresen elérték,hogy a büdös életben ne bízzak meg senkiben se. És ne merjek lefeküdni se senkivel,még ha szerelmes is vagyok belé.
2013. jan. 10. 20:00
 13/26 anonim ***** válasza:
Talán nem Brad Pittekre kéne vadászni
2013. jan. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Én sose a külsőre mentem,hanem az egyéniségekre izgulok. :D Amúgy meg akiben láttam fantáziát,az esélyt kapott.
2013. jan. 10. 20:03
 15/26 anonim ***** válasza:

Ez a baj az emberekkel!

Ha pár ember kicseszett velük akkor tutira mindenki más is szemét!

De meg lehet nézni m,ásokat is!

Találtak párt mások is.

Normálisat!

És közülük sem jött össze mindegyiknek elsőre.

2013. jan. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Ez olyan mint a szerencse játék.Van 5% esélyed arra hogy találj egy normális pasit,talán még a lotto 5-ös megnyerésének is nagyobb az esélye ennél


De fogd fel pozitívan a dolgot.Legalább ők dobtak,nem etettek hónapokig hogy így meg úgy szeretnek közben meg csak a szexért lettek volna veled,rengetegen csinálják így

2013. jan. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
#15 Félreérted...nem azt mondtam,hogy ha a kacsa nem tud úszni,a víz hülye. Csak ilyen helyzetben az ember jogosan óvatos,szkeptikus,nem igaz? Én csak attól félek,hogy ha lesz olyan elvetemült,aki tényleg szeret,én nem fogom tudni értékelni,mert attól félek,hogy na,ha ez is megd.ug,akkor ő is le fog lépni..sajnos ez már ott fog motoszkálni bennem mindig.
2013. jan. 10. 20:08
 18/26 anonim ***** válasza:
Lehet nem vagy jó szerető.
2013. jan. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
De ha rájöttök ez oda vissza így van a nők meg a pasik se különbek egymásnál. A rossz ebben az egészben hogy a ritka normálisabbja szívja meg a legjobban.....
2013. jan. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy néha tényleg nem lehet tudni hogy komolyan gondolja e valaki vagy nem..engem is húztak már csőbe úgy, hogy előtte lehazudták a csillagokat, meggyőzően, de nem túlozva, én meg elhittem mert örültem hogy ennyire érdeklek valakit (legalábbis azt hittem). 1-2 éjszaka, aztán eltűntek az életemből. Pedig akivel komolyan gondolom, annak nem adom ám könnyen magam.
2013. jan. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!