Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nincs pasija? Van értelme?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs pasija? Van értelme?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliban, nagyon jól néz ki, minden szünetben 2-3(ált. mindig más) srác veszi körül. Utánanéztem face-en, és egyiknek sincs senkije. Se a fiúknak, se a csajnak. Most ezeknek elég ennyi? Hogy szünetekben elszórakozgatnak vele? Vagy a csaj nem akar komoly kapcsolatot? Esetleg senki nem keltett benne érzelmeket vagy senki nem akar tőle többet? Szerintetek van értelme kezdeményeznem, komoly szándékkal? Vagy engem is besorolna a többi közé? Ha mégis ráírnék, szerintetek mivel nyissak? Válaszotokat előre is köszönöm.

2013. jan. 8. 22:13
 1/6 Mókusgyilkos ***** válasza:
legelső dolog az lenne h növessz tököt és menj oda:)
2013. jan. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

sajnos nem lehet tudni.

lehet, hogy a lány élvezi, hogy ennyi figyelmet kap a fiúktól és jó az önbizalmának, hogy körülugrálják.

lehet, hogy az összes fiú nyuszi, vagy a lánynak egyik se tetszik.

lehet, hogy egyik se lépett még, pedig a lány arra vár.

lehet, hogy mindegyiket hitegeti, de igazából egyiktől se akar semmit.

lehet, hogy arra vár, hogy te odamenj és próbálkozz.

de lehet hogy nem.

viszont, előfordulhat, hogy sorszámot kell majd tépned, a reménytelen szerelmesek mellett.

erre készülj fel.

2013. jan. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja, mert aki nem írja ki a facen, hogy kapcsolatban, az nem is ember....
2013. jan. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most is ezt élem át. Lehet nincs is túl sok vesztenivalóm.
2013. jan. 8. 22:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Közöd hozzá?

Tudod, a keserű magány és a párkapcsolat mellett azért léteznek más érzelmek és kapcsoaltok, mondjuk haverok, barátok. Nem mindenki keresi betegesen, hogy mindenáron, mindig legyen valakije. Attól viszont még nem lesz antiszoc.

2013. jan. 9. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem már egy éve nincs barátom, és nem is vágyom rá. Egy olyan egyetemre járok, ahol 4% lány van, gondolhatod, hogy elég sokan próbálkoznak. De egyikben sincs semmi ami megfogna.

Szóval szerintem próbálkozz, tényleg nem veszíthetsz, és lehet, hogy vele is ugyan ez van mint velem, egyikben sem lát semmit, ami miatt barátságnál több lehetne köztük.

2013. jan. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!