Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet még a párom?

Figyelt kérdés
A hétköznapokon nem szoktunk eggyütt lenni, és félek hogy már nem szeret, vagy lehet hogy csak a mindennapos munka miatt van, vagy azért mert túl fáradt? Szeerintetek?
2007. szept. 6. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Háát erről lehet hogy őt kéne megkérdezned. Az ok sokféle lehet.Pl.fáradtság, munkahelyi gondok, stressz vagy egyszerűen csak nem szereti olyan gyakran és jobban szereti azt ha van egy kis kihagyás az együttlétek között. De sztem mindenképp beszéljetek róla és akkor tudjátok orvosolni a problémát. Rem minden rendben lesz:)
2007. szept. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
rengeteg minden lehet a háttérben nem kell feltétlenül már arra gondolni de szerintem ülj le a pároddal és beszéld meg vele h ugy érzed a kapcsolatotok nem olyan mint régen és ezen változtatni kéne
2008. febr. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
hát igen az én párommal is így indult és később kiderült hogy más valaki van a háttérben, persze ő is mindíg "fáradt volt" szokásos pasi duma. tudod ha valaki szeret valakit a fáradtsád nem akadály!!!!! milyen messze vagytok egymástól?
2008. ápr. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Együtt vagytok azóta?
máj. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!