Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a nők az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nők az öltözködés során mindig megmutatják a testüket, a férfiak meg teljesen fel vannak öltözve?

Figyelt kérdés

Ezt megfigyeltem párkapcsolatban élőknél is.

És ez van mindenhol, minden nyílvános megjelenésen, fellépésen, rendezvényen.

De akkor is, amikor csak simán az utcán vannak.


Jól értem, hogy a női divat lényege, hogy minél kevesebb ruha legyen, míg a férfi divat a teljes test eltakarásával foglalkozik?


2013. jan. 8. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert a férfi mijét rakja ki?A kivágott cuccok bu.zisak
2013. jan. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Te valamit valahol agyon félre értettél... :D
2013. jan. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert más a nő és férfi.


A nő gyönyörű és izgat rögtön a látvány ha meglátod meztelenül. Egy nő számára is izgató és tettszetös lehet egy női láb vagy egy váll vagy egy popsi.....

A férfin Összességébe inkább a formát nézzük. Egy nőn viszont minden apró testrészt kiemelünk....

Na meg a férfiak örülnek ha van min legeltetni a szemüket.

2013. jan. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A nő számára ez nem zavarbaejtő? Vagy megalázó?


A férfiak nem érzik úgy, hogy egy szexisnek látszó nő nem lenne hűséges hozzájuk? Olyan mintha az átlag nő már az öltözködésével is az összes férfi figyelmét fel akarná kelteni.

2013. jan. 8. 19:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Rajtam sosincs olyan cucc, amiben mindenem kint van. Egyrészt mert vékony vagyok így nincs mit kitenni. Kettő meg szoknyában nem érzem magam jól, így marad a nadrág.

Én nem bánnám, ha a férfiak is megmutatnák azt amijük van pl egy szép izmos kar. Nem mintha nem látnék ilyeneket. De sajnos kevés van belőlük.

Aki szereti magát mutogatni attól ne várd el azt, hogy nadrágot fog majd húzni, és eltakarós pólókat.... =D

Lehet diszkréten csinosan öltözködni, de tény és való,hogy sokan nem tudják,hogy azt hogy kell. És átesnek a ló túloldalára, és az is tény, hogy ha a férfiaknak ez nem jönne be akkor nem öltözködnének így. tehát két oldala van az érmének'- ha érted mire gondolok.

2013. jan. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 okoska31 ***** válasza:

őszintén: hány olyan férfi ruhát láttál már, ami mellig ki van vágva, vagy csak segg alá ér, esetleg a has kint van belőle?


ez a divat - azaz, hogy a nő kipakol, a férfi meg elegáns.


ennyi.


egyébként úgy értettem elsőre a kérdésed, hogy amikor effektív öltöznek, akkor nem bújnak el, és éppen akartam írni, hogy az exem állandóan elvonult öltözni... (5 év után is)

2013. jan. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!