Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik fiút válasszam? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fiút válasszam? Ti hogy cselekednétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Szóval, ott kezdem, hogy van barátom 3 éve. Most viszont azt érzem, haldoklik a kapcsolat, mert múlt héten, amikor egyedül lett volna otthon állítólag tanult, és nem találkoztunk, mégis akkor kezdett tanulni, amikor lejött hozzám. Én nem azt állítom, hogy nem tanult, de akkor végeznie kellett volna az anyaggal erre a hétre. A lényeg, hogy rosszul esik, hogy múlt héten a haverjával volt egész héten, mert elvileg tanultak, mégsem haladtak semmire. Velem ezután az egy hét után találkozott, mert hiányoztam neki, de nálunk egész nap csak tanult, és ma volt vizsgázni. Úgy volt, hogy a vizsgáról rögtön idejön, mégis a haverjával ment haza, nem pedig hozzánk, holott reggel még azt mondta, hogy délután találkozunk. Nagyon megharagudtam rá, de még bocsánatot sem képes kérni, ha szóba hoznám, ő lenne megsértődve.

Viszont van egy másik fiú, akivel sok-sok éve barátok vagyunk. Ha nem lenne barátom, valószínű össze tudnék vele jönni, mert adott apró jelzéseket, amiket lehet hogy félre értettem, viszont ő nagyon visszahúzódó, de mostanság felém nyitottabb, mint eddig volt, pedig tényleg hosszú ideje ismerem. A minap filmet néztünk ketten, és eddig akárhányszor néztünk filmet ketten, mindig egy külön székre ült, most viszont mellém a kanapéra. És nem tudom, ez mennyire véletlen, de az eddigi 5 évben soha nem csinálta. Ez a legújabb ilyen jelzésként felfogott lépése számomra.


Ti mit tennétek? Mi a véleményetek az egyik, illetve másik fiúról? Nem akarom elhagyni a párom, viszont jelenleg nem tudok hogy hozzáállni, és a másik fiúval sem tudom eldönteni, hogy barátként érzek-e, vagy többnek tekintem.

Csak véleményeket kérnék, hogy ti mit tennétek. Őszintén.


2009. aug. 27. 19:17
 1/3 anonim válasza:

én a helyedben megkérdezném a filmezős tagot, h akar-e valamit vagy csak fázott =D

de komolyan emiatt ne buktass meg egy 3 éves kapcsolatot.

2009. aug. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Eloszor is, ugy latom a baratod nem veszi nagyon komolyan a kapcsolatotokat. En biztos leulenek vele es rakerdeznek.. Ha nem akarja ezt a kapcsolatot akkor szakitsatok es mehetsz a masik fiuval! Nem csalnam a baratom azert jobb tisztazni a helyzetet eloszor.
2009. aug. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem akarom megcsalni, de érdekel, hogy ti mit tennétek, ha ilyen helyzetbe kerülnétek. Kérlek, adjatok tanácsot minél többet!
2009. aug. 27. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!