Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan dobjam fel a szexet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dobjam fel a szexet, ha a párom nem a legbevállalósabb?

Figyelt kérdés
Lenne pár ötletem,a kötözéstől a bilincsen át a szerepjátékokig,gyümölcsök,meg hasonlók.Ám a párom már kevésbé fogható erre.Mégis hogy lehet így újítani? Jó vele,de szinte mindig ugyanúgy és ugyanazt csináljuk,és én szeretnék egy-két extrább dolgot is:D Segítsetek kicsit. Köszönöm. 18/L
2009. aug. 27. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne zúdíts rá egyszerre sokat, inkább apránként csempészd be az ötleteidet az ágyba:! Ha egyre sikerül rávenned, és az bejön neki, akkor a többit már türelmetlenül fogja várni:)
2009. aug. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

vegyél fel egy olyan fehérneműt, amitől teljesen eláll a lélgzete!... meg hát szerintem a te barátod sem tiltakozna ha megkötöznéd a kezét, ráülnél és azt mondanád: az enyém vagy és azt csinálok veled amit akarok !:P :D

sok sikert :D

2009. aug. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem új helyszínekkel is feldobhatjátok vagy új pózokkal. De ami egyáltalán nem durva és talán a párod is benne lenne h egyetek egymásról fagyit tejszínhabot pl. miket ez teljesen beindít:)
2009. aug. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A francba... Nekem ugyanez a problémám, csak én vagyok a fiú. A csajomat az ilyen dolgoktól a hideg rázza ki és ilyenkor én érzem magam kényelmetlenül. A múltkor vettem neki egy flancos vibrit próbaképpen. Egyszer kipróbáltuk nagy nehezen, sötétben. Semmi reakció - azaz nem mondom, hogy nem volt jó neki, de semmi különös, sőt közölte, hogy a micsodámmal azért jobb. A vibri hónapokat hentergett a fiók mélyén. Aztán egyszer berágtam, kikukáztam. Nagyon fel volt háborodva, mikor rájött!!!

Ki érti a nőket???? :(

2009. aug. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kéne pár hasznos tanács én is lány vagyok és az én párom sem túl bevállalós. Imádom vele a szexet, de már kezd kicsit uncsi lenni. Nem is unalmas, inkább snassz, olyan mindennapi. Kötözésről pl hallani sem akar, pedig szívesen kényeztetném kicsit :D Nem tudom mit tehetnék még. Már pár új pózt is bevetettem, de azok is unalmassá válnak pár alkalom után... a kitekert helyzetekre pedig nem vagyok képes :)
2009. aug. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Nálunk évekig szinte ugyanaz volt,szinte csak egy féle pózban.

Egyik éjjel mikor a párommal kettesben voltunk(gyerekek nem voltak itthon),felvettem egy arra az estére vásárolt selyem fekete sexi hálóinget.Meg is jegyezte,ez meg mi?!Mondtam neki:Mára vettem,mert mától fogsz őrülni értem!!!Nem is engedtem hogy megszólaljon,mert egy őrületes csókkal befogtam a száját,kezét meg a fenekemre tettem.Éreztem,hogy tetszett neki ahogy indult az egész.Én elkezdtem csólolni a nyakától lefelé,egészen "odáig".Mikor elég jól érezte magát,rámfordult,és belém akart hatolni.Én nem engedtem neki,mert a fejét "oda"toltam.Nem is ellenkezett,tetsztett neki ahogy sóhajtoztam...

Aztán én voltam alul,ő meg felül.De még ekkor sem lett vége,mert különböző pózokra vezettem rá.A régi negyedórás helyett kb:másfél órásra húztam.Őrületes volt!!!

Korábban a párom is olyan megszokott hagyományos úton akarta,de most ott tartunk,hogy egy tükröt is tettünk az ágyunkhoz,ez nagyon izgató ha látjuk magunkat!Ráadásul már közösen is nézünk sexfilmeket,az is elég izgató!Többet is vagyunk eggyütt,és már neki is vannak fantáziái.

Javaslom ha lány vagy:ne is engedd szóhoz jutni,CSELEKEDJ TE IS!Hidd el nincs olyan pasi,aki ne szeretne a szexi fehérneműt,vizes hajjal,illatos parfümmel,jó minőségű borral...

Ha meg fiú vagy:Kényeztesd saját testeddel,hiszen egy nőnek vonzó a férfi teste,perfümje,és ide is javaslok 1 kis borocskát...

A bort nyald le a páros melléről,hasáról,és haladj lefelé...

KÉSŐBB MÁR MINDEN JÓL FOG MŰKÖDNI,NÁLUNK BEVÁLT...

2009. aug. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!