Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy ha tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha tetszik valaki, akkor annak én nem tetszem, ha pedig én tetszek valakinek, az meg nekem nem jön be? :D

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki nagyon tetszik. De egyszerűen nem tudom mit gondoljak! Félek, hogy nem tetszem neki! Nagyon kedves, csendes, szelíd, visszafogott lány. Vonzóak a jellemvonásai. Aminek örülök, az az, hogy ha én keresem őt, jól érzi magát a társaságomban, mosolyog, többnyire visszakérdez, kedves megnyilvánulásai vannak. Viszont önállóan, egyéni indíttatásból ő külön nem jön oda hozzám, nem keresi a társaságom, nem érdeklődik irántam. Nagyon tetszik ez a kedves leány! Nem tudom mit gondoljak :/


Fiúk, lányok! Válaszokat várok :)

20+ F



2013. jan. 7. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Eddig én is így voltam, hogy valamelyikünk valamelyikünknek nem tetszett...de végre van kivétel, ne add fel, és előbb utóbb siker lesz :)
2013. jan. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 laci911 ***** válasza:
Tedd fèltèkennyè ha màs szèp nővel is beszèlsz a jelenlètèben vagy arra fog reagàlni ,hogy megismerjen vagy tènyleg nem èrdekled csak azért van veled mert szimpatikus vagy de mint fèrfi nem kelesz neki...ha iskolàban vagy akkor nem lesz nehèz ha munka hely az màr netszesebb.....
2013. jan. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ezen nem kell meglepődni. A kis nagyarcú szerénynek álcázott lány biztos abba a kategoriába tartozik, aki mindig csak elvár, anyukáék arra mosták ki az agyát, hogy eszéébe ne jusson valamit is tenni a kapcsolatért, emrt csak a férfinak kell pedálozni mindig. Az ilyen nőket kb. két megszólítás után én toronymagasról szarnám le.

Ha közönyös akkor vagy nem akar semmit, vagy ilyen kéretős gyógyó, a második ugyanolyan szar, mint az első verzió.

Nem kell kéretős nő! Nem fogok behódolni! Tegyen ő is ,ha akar valamit! vagy menjen a fészkes fenébe. Kiez, hogy csak elvárjon....

A a te bajod ember, hogy túlságosan el vagy olvadva tőle. Látja, érzi,meg jókat röhög rajtad belül, húzza szépen a fejed, hogy had kurblizzál még nála szórgosan, hisz ettől nől az ego-ja oly hatalmasabbra.

2013. jan. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát te aztán hülye vagy...valószínűleg még csak barátnak néz,de idővel beléd szeret. "Ha eldob egy kisautót,mert (már) nem kell,és más kezd el játszani vele,már rögtön kell vissza.." Idő kérdése,ha később is ilyen veled,felejtsd. 2.egy visszahúzódó,csöndeslány nem fog kedvezményezni..pont fordítva nincs an

nyi önbizalma..17/L

2013. jan. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem értek 1-et az előttem szólóval.lehet hogy a csaj csak félszeg,gyakorlatlan stb. ahány ember annyi fajta.

-nem mindenki nyomulós,érdemes neked kezdeményezni ,mert veszteni valód csak akkor van ha nem ismered meg!!

2013. jan. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!

Nos... lehet, hogy elfogult vagyok vele szemben! Ebben igaza lehet, annak, aki azt írta. De amikor érzései vannak az embernek egy másik személy iránt, akkor ez általában így szokott lenni. Valljuk be őszintén! Már, ha vannak érzéseitek/érzelmeitek! Én is bízom abban, hogy a szerénységéből, és az önbizalom hiányából kifolyólag nem annyira nyit még. Viszont azt teljességgel kizárnám, hogy szándékosan kéretné magát, vagy szándékosan játszana a másikkal! Annyira ismerem már, és egy kedves lányról van szó! Nagyon készséges, segítőkész, és őszinte!

További értelmes válaszokat várok! ;)

2013. jan. 7. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!