Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha valakinek csak a "belsője" tetszik?

Figyelt kérdés

Ez alatt a belső tulajdonságokat értem: udvarol, bókol, kedves.......

De kívülről meg nem tetszik :/


2011. márc. 7. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha belülről tetszik, akkor a külseje nem feltétlen kell, hogy megfogjon. Sok olyan pár van, ahol az egyik fél szép, a másik viszont kevésbé mondható annak. Ha megtetszik, vagy netán belészeretsz, a külső jellemzők teljesen elhanyagolhatóak, és ez így jó. Ezért is szokták mondani, hogy "Ne a külső alapján ítélj"! ;) Sok sikert!
2011. márc. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor ez van. Mi lenne?
2011. márc. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha pár héten belül már a külseje nem érdekel, akkor marad.

Ha továbbra is a külsejét veszed észre, hogy a belsőjéhez képest kevés akkor kiesik.

Idő kérdése.

2011. márc. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szívás...mindkét félnek
2011. márc. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hiába mondják, hogy a külső nem számít, ha belülről valaki nagyon szép...

Érzésem szerint leginkább ez is egyénfüggő. Van, aki nem tud valakibe úgy beleszeretni, hogyha az külsőleg esztétikailag nem üti meg azt a szintet, amit ő felállított.

Ezek nem az elvárásoké, inkább a jellem kérdése. És szerintem teljesen normális. Van, aki a külsőségek embere, amivel nincs is semmi probléma.


És persze van, aki úgy is tud szerelmes lenni, hogy nem veszi figyelembe a külsőt, mert lelki társra talált a másik személyében.


Hogy te melyik csoportba tartozol, az hamarosan kiderül, ha eddig még nem történt volna meg. :)

További szép estét! =))

2011. márc. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
forditsd ki
2011. márc. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az első barátom nekem nem is jött be külsőre, egyáltalán nem volt az esetem, olyan srácok után futottam mindig, akik még csak nem is hasonlítottak rá. De vele nagyon sokat beszélgettem, és rengeteg közös vonást fedeztem fel kettőnk közt. Nem is kellett azon gondolkoznom, hogy a külső probléma lehet-e, egyszer csak ott találtam magam a karjaiban. Azóta 5 éve vagyunk együtt, és az akkori pattanásos, duci fiúból egy férfias karakterű, sima arcbőrű srác lett, aki nem mellesleg már elég népszerű is. Ezt hoztam ki belőle. :)
2011. márc. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!