Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy szettnék szeretni, de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy szettnék szeretni, de a környezetemben egy férfinak se vagyok annyira fontos hogy 'küzdjön' értem. Miért van mindig igy?

Figyelt kérdés

..ez a küzdjön, szóval ..úgy értem hogy értéknek tekintse a személyemet,és ne azt érezzem hogy mindegy éppen belém botlott vagy másba.Arra a kizárólagosságra vágyom hogy tartozom valakihez,aki hozzám is. És arra a romantikára amit kedves vágyakozó szavakkal gesztusokkal, bármivel kifejez a másik ,pl hajnalban küld egy smst mert eszébe jutok,vagy átküldi random a kedvenc zenémet mert egy beszélgetésünkben ejtettem és ő megjegyezte.. a személyes dolgok ..

Miért ilyen nehéz ez ? (szexpartnerből lehetne tucatszám,az köszönöm nem kell. )


2013. jan. 7. 02:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
10: ha visszautasít, akkor mégsem oylan vagy, amiylet keres..:)
2013. jan. 7. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Hát igen, valószínűleg rondább vagyok az ideáljánál. :)
2013. jan. 7. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
64%

Én például sose bírtam az ilyen nagyon önérzetes nőket, mint amilyen te is vagy. Ezek az a fajta, akiket meg kell hódítani, hogy a faszi érezze kitüntetésnek, könyöradománynak,hogy esetleg szóbaállsz vele kategorás nők engem az őrületbe kergetnek. Nem vagy te rendkívüli, csak egy vagy a sok közül, mint az összes többi is. Van még rajtad kívül több milliárd szép és helyes cuna, nem nagyon zavarodtak meg a férfiak,hogy bepuncsoljanak neked, és az az igazság,hogy állati jól is teszik.

Majd ha alázatot mutatsz, megtanulod,hogy hol a helyes, akkor esetleg szóbaáll valaki veled, de ameddig játszod a királykisasszony pinát, addig csak szarni fognak a nyakadba.

Igazából amiket itt a kérdésben írsz, ezt ki kell érdemelni. CSak azért mert te nőből vagy, azért még ez nem jár neked, kinemszarjale ugyanis!

Majd ha bizonyítod te is ,hogy rászolgálsz arra, érsz annyit külsőleg, belsőleg,hogy megeresszen az emberfia egy vackos SMS -t rád, akkor esetleg.

De bizony ezért an őnek is tennie kell, és nem csak mindig elvárni, elvárni, mert neki luk van a combjai között, kettő is.

2013. jan. 7. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
69%

Anno engem a barátom akkor kezdett "becsülni" és küzdeni értem, mikor már úgy 1,5 hónapja ismertük egymást.

Akkor már tudta ,hogy velem nem foghat mellé.


Bár a küzdelme nem volt ilyen egyoldalú. Én is "udvaroltam" neki. El el ejtetem neki apró morzsákat ,hogy nincs ellenemre amit tesz, meg megerősítettem benne, hogy ő az aki számomra aranyat ér.


Valóban jó, dolog ha az ember lánya érzi, hogy nemcsak azért jött össze egy sráccal, mert így alakult, hanem mert a végzett így rendelte. De lássuk be, hogy ez az elv nagyon egyoldalú is. És főleg a nőnek kedvez. Hiába küzd érted valaki ha majd "nem működik" a dolog.


Nekünk nőknek is tennünk kell a boldogságért. Élhetsz te vártoronyban, de akkor segítsd annyival a lovagodat, hogy ledobod a hajad neki, amin felmászhat, különben esélye sincs, vagy elmegy, mert azt hiszi ,hogy nem kell neked megmenekülni. ;)


23/L

2013. jan. 7. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Patrik24 ***** válasza:
Egyetértek a 14es válaszolóval. Önző vagy kérdező mert a semmiért vársz valamit. Te mit teszel ezért? Semmit szerintem, csak várod a sült galambot. Milyen alapon? Aki semmit nem tesz a célért az nem érdemli meg, hogy elérje. Ez így is van rendjén:)
2013. jan. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Mert kevés a naiv férfi a környezetedben. Tudják, h egy nőért sem érdemes küzdeni, és elegük van azokból, akik szórakozásból kéretik magukat, csak h utána pofára ejtsék a férfiakat.
2013. jan. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Ennek oka egyszerű: a kérdező nemismer engem... de komolyan :)

De én nem írok, neki mert már jópáran megtették, így minek mégegy (?)...

2013. jan. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
51%
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Miért lennél te a fődíj amiért küzdeni kell. Először értékesnek kell bizonyulnod hozzá. Amíg alanyi jogon várod addig ne csodálkozz ha nem megy.
2013. jan. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 fospuska ***** válasza:
ha lenne olyan pali a jelöltjeid között,akinek érsz ennyit,megtenné. erről szól az "igazi" keresése. nem lehetséges, hogy túl magasra raktad a mércét ahhoz képest,amit nyújtani tudsz vagy akasrz?
2013. jan. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
36%

Kérdező, végig olvastam az itteni válaszokat, és erre reagálnék... ne hallgass arra, amit itt írnak, hogy jaj micsoda teljesíthetetlen igények ezek, mert nem azok, én is ugyanilyen hozzáállású vagyok ilyen téren, és igenis elvárom, hogy az ismerkedési szakaszban a férfi tegye meg ezeket a dolgokat, udvaroljon ő, mutassa, hogy milyen figyelmes. Szerintem a dolognak az elején fura, ha egy nő udvarol a pasinak, én annak a híve vagyok,hogy amíg nem alakul ki köztünk igazán kapcsolat, addig én nem teszek ilyesmit. Később persze egyformán kell mindkét félnek.

Viszont az a baj, hogy helytelenül fogalmaztál, szerintem ez nem tetszik az itteni válaszolóknak, mert nem kell egyik félnek se küzdenie a másikért (szerintem), ha igazán egymáshoz illenek, akkor jönnek maguktól a dolgok.

És az, hogy küld valaki egy sms-t, az nem küzdés, hanem annyira odavan érted, hogy nem is bírná szinte, hogy ne küldje el akkor azt az sms-t, vagy az, hogy elküldi a kedvenc számot, az szimpla figyelmesség. De ilyeneket valóban fontos mindkét félnek tennie, azért erre figyelj. :)

2013. jan. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!