Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy szettnék szeretni, de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy szettnék szeretni, de a környezetemben egy férfinak se vagyok annyira fontos hogy 'küzdjön' értem. Miért van mindig igy?

Figyelt kérdés

..ez a küzdjön, szóval ..úgy értem hogy értéknek tekintse a személyemet,és ne azt érezzem hogy mindegy éppen belém botlott vagy másba.Arra a kizárólagosságra vágyom hogy tartozom valakihez,aki hozzám is. És arra a romantikára amit kedves vágyakozó szavakkal gesztusokkal, bármivel kifejez a másik ,pl hajnalban küld egy smst mert eszébe jutok,vagy átküldi random a kedvenc zenémet mert egy beszélgetésünkben ejtettem és ő megjegyezte.. a személyes dolgok ..

Miért ilyen nehéz ez ? (szexpartnerből lehetne tucatszám,az köszönöm nem kell. )


2013. jan. 7. 02:32
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
*szertnék*
2013. jan. 7. 02:33
 2/23 anonim ***** válasza:

Életben egyszer tettem meg hasonló dolgokat egy lánynak... aki az első adandó alkalommal eldobott, mert "rátelepszem". Pedig nem, alig találkoztunk, általában az ő idejéhez igazítottunk mindent...


Mennyi idős vagy?

2013. jan. 7. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
55%
Azért nehéz ez, mert szűk azoknak a köre, akiket méltónak tartasz erre. Ami neked bejön, az másoknak is bejön. Az ilyen férfiak válogathatnak, és azt is számításba kell venned, hogy talán nem te vagy a legjobb választás. Ennek ékes bizonyítéka a helyzet, amit vázoltál. Mi a megoldás? Ezt már le se merem írni, mert falra hányt borsó lenne. Azon gondolkozz el, hogy rengeteg férfi a tenyerén hordozna téged, de te kirostálod őket. De a rosta lecserélhető. Elvileg.
2013. jan. 7. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
de pont ez az hogy nem érzem hogy tenyerükön hordoznának,inkább olyan mindegy hogy vagyok ..vagyis nem erőltetnék meg magukat..inkább csak tudomásul vennék a jelenlétem.ennyi.-már ilyen kapcsolatba bele se megyek. Egy ember volt aki tudtam hogy szeret ő a csillagokat is lehozta volna,sajnos nem működött ,de az más történet. ja és olyan próbálkoznak be akik nem függetlenek..-ez meg szintén megalázó .Ő rohanhat haza ha megun vagy bármi,nincs felelőssége ,én meg lennék az élmény kategória. Hát ezt is köszönöm de nem..
2013. jan. 7. 02:52
 5/23 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, ha Te/Ti olyat kerestek, mint én/mi, akkor a valóságban hogyhogy nem találunk sosem egymásra?! Annyira vérlázító tud lenni, itt vannak a leírások szerint egymáshoz illő emberek, hasonló igényekkel, lehet, hogy még passzolnak is rendesen... Erre a valóság teljesen más képet mutat.
2013. jan. 7. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
35%

"úgy értem hogy értéknek tekintse a személyemet,"


Sajnálom de a férfiak jelentős részét egyáltalán nem érdekli a személyiség,azokra a csajokra buknak akik r*bancosak,kint van mindenük stb Kemény fába vágtad a fejszét de nagyon sok szerencsét kívánok neked hogy találj egy rendes férfit aki valóban szeretni fog nem pedig guminőnek használni

2013. jan. 7. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Most csak annyit mondanék, h írj rám kedves kérdező, persze feltéve ha bp-i vagy, és megfelel a korom is, ami 29...
2013. jan. 7. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
5: Mert nem hívod randira, akiről látod, hoyg oylan, amilyet keresel..:D
2013. jan. 7. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

7: Miért nem Te írsz rá?

:)

Tessék, ezt mondtam...

2013. jan. 7. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
#8: Vagy inkább mondjuk úgy, visszautasít. :D
2013. jan. 7. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!