Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnél egy nagyon régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél egy nagyon régi jóbarát barát exével?

Figyelt kérdés

November végén szakítottak a lánnyal, én december végén elkezdtem találkozgatni vele, de még nem szóltam róla neki. 2 évig voltak együtt, és a fiú annak idején nagyon odavolt érte. A kapcsolatuk vége felé nagyon megkedveltem a lányt, és mint ezt megtudtam, ő is engem, csak érhető okokból akkor nem lépett belőle semmi.

Rámehet erre egy barátság?

26F


2013. jan. 5. 15:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, bennem van tartás, mert én egy férfi vagyok.
2013. jan. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

"érhető okokból akkor nem lépett belőle semmi. "


nem lett belőle semmi

2013. jan. 5. 15:31
 3/11 anonim válasza:
Íratlan szabály!! Én nem jönnék vele össze..:)
2013. jan. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok, mondjuk nekem eszembe se jutott, hogy bepróbálkozzak a lánynál, viszont nagyon jó barátok lettünk. Aztán a lány finoman utalgatott, de akkor is hárítottam. Neked is hasonlót javaslok.
2013. jan. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
barát exe tabu,egy életre, még ha nincsenek is már együtt.
2013. jan. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Grim13 ***** válasza:
#5: pont ezt akartam írni .... tabu !
2013. jan. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem csak az esetben tabu, ha őt ez zavarná.


Bár én valahogy soha nem tudtam a barátnőim exeire ránézni. Valahogy olyan érzés volt, hogy ők már "használtak". Hülye szó, de másképp nem tudom kifejezni. Nem érdekel, ha előttem 2000 barátnője volt valakinek, de ne az én baráti körömből :S

2013. jan. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. jan. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A barátnő exei számomra semlegesek voltak/vannak/lesznek. Egy nem kéne.
2013. jan. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem, meg akkor sem ha mar 10 eve szakitottak
2013. jan. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!